şükela:  tümü | bugün
  • cihangir'de bulunan salsa, tango, latin dansları, hip hop, lindy hop, plates, yoga, hint dansları, sirtaki, oryantal ve zeybek eğitimi alabileceğiniz, dans etmek istemeseniz bile oturup kafesinde güzel zaman geçirebileceğiniz tatlı mı tatlı mekan.

http://www.depodans.com/
  • dans gecelerini sıraselvilerdeki "beer house" adlı mekanda çarşamba geceleri saat 22:00 da yapmak da olan güzide dans okulu. kutsal zeren başta olmak üzere pek çok tatlı hoca ve asistana sahiptir. dans etmek birsüre sonra hobi değil yaşam biçimi haline geliyor bu mekanda o ayrı.
  • evdir, candır depo dans. çoğunluğunu daha çok üniversite öğrencilerinin oluşturduğu, sürekli bir etkinliğin olduğu, her çarşamba dans gecelerine gidildiği, kafesinden güzel yemekler yendiği bi yerdir. egosu tavan yapmış insanlardan uzak, dans etmek isteyen herkese kapısını açmış şirin mi şirin bir mekandır. bir de üstüne üstlük lokasyonunun cihangirde olması, beni benden alır.
  • bir insanın hayatına latin dansları ile yepisyeni bir sayfa açan dans okuludur. meslektaşım olan, ayrıca yıllar önce şantiyesini kendi bitirdiği yere dans kursu açan, inş. müh. kutsal zeren'in ve akabindeki bilimum hocanın-asistanın insanları başka dünyalarla sürüklediği bir ortamdır. bireysel olarak, depo dans verdiği sistemsel ve düzenli öğretimiyle gün be gün yeni yeni dansçılar ortaya çıkarmaktadır. eğerki dansa başlamak isterseniz, depoya mutlaka bir kez uğramanızı öneririm.

edit: 4 sene olmuş başlayalı. burada eğitmen olmakta nasip oldu bizlere.
  • dans etmeyene bile dans etmeyi sevdiren, en mutsuz anlarda bile kıpır kıpır dans hocalarıyla insanın içine neşe salan dans okulu. kutsal zeren gibi müthiş bir dans hocasına sahip, gün be gün popülerliği artan, ücretler konusunda insanın ümüğünün sıkılmadığı tek eğlence mekanı.
  • (bkz: kutsal zeren)
  • yeni başladığım,gitmekten pek keyif aldığım dans okulu-café.

cihangir'dedir. lokasyonu pek güzeldir. dersten çıkınca cumartesi programınız çoktan hazır.
  • kutsal, ersin gibi başarılı ve ilgili eğitmenlerden ders aldığım şahane bir kulüp. sosyal salsa ve bachatanın birlikte verildiği kurslarda; hafta içi bir ders, pazar günü 6 saatlik bir pratik var.

en azından bir denemek isterim derseniz pazar günü pratiğine 10tl ile alıyorlar. iki katlı kafede iki salsa salonu bir tane de bachata salonu var. keyfinize göre takılıyorsunuz.

tam ihtiyacım olduğu dönemde ilaç gibi geldi. şimdi çeşitli yerlerde eğitmenlik yapıyorum. selam olsun depoya.
  • bugün ersin ve funda hocayla birlikte başladığımız dans okulu. hocalar pek tatlı ve sempatik. dersin büyük kısmı salsa, bir miktar da bachata ile devam etti. hayatında dans etmemiş benim gibi bi adama bile bir şeyler yaptırabildiler* ne kadar süre devam edebilirim bilmiyorum ama keyif aldığımı söyleyebilirim.