şükela:  tümü | bugün
  • ''allahın arslanı bilge adam reis 3'' rumuzuyla youtube'de video paylaşan kişidir. bu şahıs bölge halkına hakaret etmekle kalmamış üzerine yaptığı açıklama videosunda bile izmir'e ''lgbt destekçisi ondan oldu'' vs. yakıştırmalar yapmıştır. bu kanaldaki ilk işlenen suç değildir. bu şahsın atatürk'e de hakaretleri ortaya çıkmıştı ancak ''onları ben yazmadım,düşmanlarım montaj yaptı.'' gibi bir yalana başvurmuştur. böylesi birlik olmamız gereken bir günde bu şahsın dedikleri kabul edilemezdir. biz sözlük yazarları olarak bu kanalı şikayet edip kanalı kapatıp bu şahsın kendi reklamını yapmasını engellemeliyiz.
    şahsın kanalı
    şahsın 13 yaşındaki kız çocuğuna ağır ithamlarda bulunduğu video (5.20)
    depremle ilgili yorumları 1
    depremle ilgili yorumları 2
  • bir zamanlar kendisi hakkında şu entryi yazmıştım.
    (bkz: #77335455)

bu son yaptığı hata, kabullenilecek bir şey değil.

yazıklar olsun sana bilge adam reis, adın bilge ama yaptığın yorum cahilce.

yarın bir gün bu düzen değişir, o zaman savcının birisi seni bu yaptıklarından ötürü hukukun karşısına çıkarır elbette, suyun iyice ısındı haberin olsun.
  • toplumu ayrıştırma ve insanları galeyana getirmek üzerineydi.

bu konu ile alakalı gördüğüm her hesabı cimer'e şikayet ettim. bir kaç tanesinden tutuklandığına dair haber geldi.

bilge adam reis denilen şahıs'ın geçmişten bir çok suçunun, bir çok davasının olduğunu düşünüyorum. bu tipler klasik olarak, atatürk'e hakaret, küçük kızlara yelteme ve toplumu ayrıştırmaya çalışan küçük beyinli sapıklar oluyor.
  • muteahitler binalara tecavuz etmese depremden kimse olmez.
  • ne yazık ki bu ve benzeri görüşte birkaç kişi oldu.
    kişinin gerçek bir inancı olsa bunları söyleyemez, söylememeli.
    allah en sevdiği kulunu, peygamberini en ağır imtihanlarla sınamıştır. hem yetim hem öksüz kalmış, evlatlarını kaybetmiştir.
    evet kimi zaman uyarı olarak, ölümü hatırlamak için de çeşitli felaketler olmuştur. ama bu hatırlatma sadece izmir’e değil hepimizedir. insanların günahını, sevabını, imanını tartmak kimsenin haddine değildir.
    bu felaketin suçlusunu arıyorsak yapanda, eksik denetimde aramalıyız.
    felaketi yaşayanlara tekrar geçmiş olsun, acılarını paylaşmayacaksanız bari sadece susun ve saygı gösterin.
  • bu adam zamanında "ben mehdi miyim??" diye video çekmiş bir akıl hastası :d muhtemelen şizofren. cezai ehliyeti olduğunu sanmıyorum diyecektim ama özgür gerçel'in kendisni mahkemeye verdiğini ve sürecin devam ettiği konusunda bilgiler verdiğini hatırlayınca muhtemelen sıkıntı yaşayacak :d
  • önermeleri doğru olsa deprem, adana'nın swinger gecelerine aktığı için önce kendi evini yuvasini vururdu. demek ki degilmiş.
  • gerçek adı ramazan karabulut olan, adana'da ikamet eden, aslen elazığ palu'lu olan youtuber. bu yıl kendi memleketinde de aynı felaket yaşandığı halde izmir'in acısıyla zerre kadar empati kuramamış, kötü niyetli, içinin pisliği yüzüne yansımış bir kişidir. kanalının adı allah'ın arslanı bilge adam reis 3. kendisi daha türkçe yazmasını dahi bilmeyen, bırak yazmayı doğru düzgün türkçe konuşmasını bile bilmeyen biridir. lugatından küfür ve türlü argoyu çıkartsa 10 kelimelik bir cümle kuracak kadar kapasitesi olmayan bu adam, kendisinin allah'ın seçilmiş kulu olduğunu iddia eden biridir. kimselerin bilmediği bilgilere vakıf olan, üstün zekalı, doğuştan lider, her şeyde yetenek sahibi biri olduğunu düşünen izansız, cahil, kaba saba bir adamdır. atatürk düşmanıdır, cumhuriyetin kurucusu atamız ve silah arkadaşlarını ermeni, rum, yahudi diyerek aklınca aşağılamaktadır. fakat bizzat kendisi tipik bir ermeni görünümündedir. türk oğlu türk olduğunu iddia ettiği halde aslen zaza olan, bunu kendi de bildiği ve söylediği halde bundan utananan aşağılık kompleksli biridir. türk olmayı bu kadar yüceltmesinin tek sebebi güce tapıyor olmasıdır. bizzat kendisi sadece kazananın yanında yer aldığını ve kaybetmeye dayanamadığını daha önce söylemiştir. gençliğinde kendi tabiriyle adana'nın yarısını siktiğini iddia eden fakat evleneceği kadının bakire olmasını isteyen ve evlendiği takdirde karısını kara çarşafa sokacağını söyleyen çifte standartçı, cinsiyetçi, kadın düşmanı, gerici bir adamdır. homofobik olduğu ve eşcinselleri defalarca kez aşağıladığı halde travestilerle ilişkiye giren ve bunu kabul eden açıklama olarak da 'mal benim istediğime sokarım' diyen iki yüzlü biridir. otobüste gördüğü 13 yaşında bir çocuğa bile yan gözle bakan, orospu olarak gören bu adam açıklama olarak çocuğun kalçasının çıkıntılı olduğunu bunun sebebinin de anal seks olduğunu düşünmektedir. düz dünya derneği'nin kurucu başkanı olan kişi kendisinin arkadaşıdır. zeka seviyesi tüm takipçileri kendisiyle dalga geçtiği halde bunu görmesine müsade etmeyecek bir seviyededir. tüm bu aşağılık, utanç verici özelliklerine rağmen adamın hası, kralı olduğunu düşünür çünkü tüm bu saydıklarım ona göre rahatsız olunacak şeyler olmadığı gibi olması gerekendir, delikanlılık bunu gerektirir ona göre. yağ tulumunun teki olduğu halde pro ifbb sporcuları ayarında bir vücuda sahip olduğuna inanacak kadar delüzyon içindedir.

ekleme: ağzından sikmek, sokmak lafları düşmez fakat erken boşalma sorunu olduğunu ve cinsel organının 10 cm civarı olduğunu farklı videolarında ağzından kaçırmıştır kendisi. dinden, imandan bahseder ama cuma namazına gitmez. allah'a küfrettiği de olmuştur, takipçilerinin gazıyla kendini mehdi zannettiği de. videolarında pek çok kez freudiyen dil sürçmeleri yaşadığını gördüm. aslında özünde nasıl biri olduğunu çok iyi bildiği halde ağır derecede kompleksli olduğu için kişiliğiyle yüzleşmekten korkan refleks olarak aynalama yaparak kişisel özelliklerini aklınca düşman bellediği kişilere yansıtan ve onlar üzerinden kendine olan nefretini dışarı vuran acınası bir insan(!) ha bu arada büyük bir reis sevdalısı ve dibine kadar akp'lidir.

ekleme2: aynı zamanda korkağın teki olduğu için ağzından çıkan şeylerin arkasında duramaz. kanunen başının belaya girebileceğini sonunda idrak edince kanaldan yaklaşık 50 civarı videoyu kaldırdı ama pek çok kişide bu videolar var arkamda iz bırakmadım sanmasın yani. cenk hoca adana'ya kendisini görmeye geleceğini söylediğinde 'silahlıyım gördüğüm yerde zırink zırink iki tane sıkarım, yerlere yığılırsın, üzerine gazete kağıdı sererler' demişti kendisi. aşırı cesaretin yan etkileri böyleymiş demek ki.