şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
3396 entry daha
  • gideni kabullenme evresini geçtiğimi sanarken aylardır içinde bulunduğum ruh hali bozukluğudur.

6 senenin üzerine 1 mesajıyla beni terkeden kadının yokluğunu kabullenebildiğimi sanarken, panik atak krizlerim yüzünden sokağa çıkamaz hale geldim, hatalarımı düşünmek daha çok canımı yaksada ilk günlerde iyiydim, hayata tutunabilecek kadar güçlü hissederken son 2 ayda sokağa her çıktığımda bayılacak gibi olup bir yerlere oturmak zorunda kalıyorum, yemek yiyemiyorum uyku uyuyamıyorum bilgisayarın başında dahi kafamı dik tutamıyorum, toplam 5 kere hastaneye gittim ekg mr ne gerekliyse çektirdim ancak hiç birşey tespit edilemiyor ama bu şekilde yaşamaktan çok yoruldum, ben daha ne yaşadığımı sorgularken 6 yılın üzerine hayatına birini aldığını öğrenip aynı evde yaşadığını öğrenmem benim bu hayattaki en büyük pişmanlığım oldu, onun anısına saygı duyup insanlar güzel yaşayıp güzel ayrılmalı diyen beni dahi kendinden nefret ettirmeyi başardı, ben hayatıma devam ediyorum kimse kimsenin tapulu malı yada kölesi değil ayrılıp herkes hayatına devam edebilmeli desemde, 6 sene sürmüş iyisiyle kötüsüyle birlikte yaşanmış onca günün hatrına hala biriyle konuşurken kendimi garip hissederken aklıma sadece beni tek bir mesajla yüzümü görmeden terkeden kadını özlemeyi kendime yediremiyorum hayatımı çaldığını düşünüyorum, hayata nasıl nerede ne için devam ederim bilmiyorum ama son 5 gündür uykularımdan kusacak kadar şiddetli karın ağrılarımla uyanmama sebep olmanı bile hiç birşey için affetmem, mutlu olabiliyorsan öyle kal ama benden çaldıkların umarım aklından bir an için çıkmaz.
hesabın var mı? giriş yap