şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: aktroll)
  • bir akgezen.

(bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)
  • stok beyin.
  • troll mü yoksa ben mi yanılıyorum diye bakmaya geldim.trollmüş.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • yeni gelmis bir baska tetikci.

basliginda degil burada tokatlayin ;)
  • ekonomiyi berat'dan, gündemi a haberden takip ederek ülkenin gerçekten şahlandığını zanneden ekonomi cahili akılsız basit akyalayan. alışverişe anasını babasını yolladığı ve akyalayanlık maaşı aldığı için ekonomik krizi bilmez, enflasyon ve faizin neden arttığını bilmez, sözlüğe gelir ülkedeki her şeyin suçunu ekrem'e atar. buna "katar'a fabrika satan kimdi?", "fetö tarafından kandırılan kimdi?", "apoya sayın diyen kimdi?" diye sorsan o yobaz kafasıyla "kesin ekrem imamoğlu yapmıştır." der. ekonomi seviyesi zaten 'yaw dış güçler' seviyesinde, akp'nin ülkenin dış pazara mahkum hale getirdiğinden haberi yok tam bir ahmak. buna sorsan ülkenin yarısı haindir, ülkenin terörden başka sorunu yoktur. telefonla papaz bırakan reisinin abd'ye gerçekten meydan okuduğunu zanneder, -muş gibi yaptığını düşünmez bile. cehalete ve yobazlığa tamahkarlık eden basit yaşam formu.
  • neredeyse içindeki herkesin faşist ve aşağılayıcı olduğunu düşündüğü ve yazarlarından nefret ettiği sözlükte de hala yazarlık yapmaya devam edecek kadar da adamdır (!) aynı zamanda.
  • (bkz: akgöt)
    (bkz: engelle geç)