• bu vatandas bugun iki entryle birden debe'ye girmis. biri besiktas taraftariyla ilgili (bkz: #49954899), digeri ise galatasaray'la (bkz: #49937547).
    galatasaray'la ilgili entrysinde, anladigim kadariyla bir besiktas taraftarinin galatasaray hakkindaki yorumunu yorumlamis. cumlesini de, "siktirin gidin kendi coplugunuzde otun." diyerek tamamlamis.
    ne ilginctir ki, adamin ayni gun debeye giren diger entrysi baska bir takimin taraftariyla ilgili.
    bu elemani cok siklikla besiktas'la ilgili basliklarda goruyorum. kah alay ediyor, kah destek oluyor, kah trolluk yapiyor.
    ıddia ediyorum taraftari oldugu galatasaray'dan daha fazla besiktas ve besiktasli entrysi vardir.
    simdi bu adam kalkmis besiktaslilara, "siktirin gidin kendi coplugunuzde otun." diyor.
    yav ustadim, kafasi calisan bir adama benziyorsun. sence de siktirolup gitme muessesesinin en buyuk uygulayicisinin senin olman gerekmiyor mu?
  • standart, zeka seviyesi yerlerde troll. en fazla bu kadar prim verebileceğim.
  • uludağ sözlükte başarısız bir yazarken ordan buraya bir adım kat edemediği görülen yazar. ilgi çekmeye çalışması ile ünlüdür.
  • entry'lerinde kendini öve öve bitiremeyen ama bir troll olduğundan bahsetmeyi unutan bir cins yazar.

http://o1304.hizliresim.com/18/x/mkrf5.jpg

20 küsur kez beğenilen listesine girmiş ama hala girmedim diye yalan entry'ler yazıyor. insanın yüzü kızarır biraz.

http://n1304.hizliresim.com/18/x/mkrfb.jpg

övünecek tek şeyi 11 bin tane entry olan kendini beğenmiş bir yazar dbe listesini ezbere bilir. sahte tevazu kelimeleriyle milletin gözünün içine bakmaya bakmaya yalan atması kalitesine bir şey katmaz.
  • türkler aleyhinde yazdığı her yazıdan sonra abdullah öcalan gibi "ben de türk'üm, en türk benim" minvalinde cümleler sayıklayan yazar.
  • klavyeden kürt milliyetçiliği yapıyor işte klavye delikanlısı.
  • hikayesi aslında çok komik olan ve mecburiyetten rusçu olan rustapar.

bundan birkaç yıl önce bu herif greencard, abd vizesi, türkiye'den siktir olup gitmek başlıklarının müdavimlerinden biriydi ve sürekli "green card alıp amerika'ya gideceğim" diye atıp tutuyordu. her yıl greencard'a başvurup duruyordu ama kart buna bir türlü çıkmıyordu. bu da zaman içinde kedi-ciğer misali "zaten amerika bok gibi, orada herkes evsiz" demeye başladı.

sonra avrupa'ya göç edeceğini söylemeye başladı ama o da olmadı. en son rusya'nın çok kolay vize verdiğini duyup rusya'ya kapağı atmaya çalıştı ve başardı da. ondan sonra bir gecede 7 kuşak slavları bile kıskandıracak kadar rus milliyetçisi oldu. sürekli rusya'yı yalamaya, putin'i övmeye, rus ordusunu dünya'nın en güçlü ordusu ilan etmeye, rus ırkının üstün ırk olduğunu söylemeye filan başladı.

yani anlayacağınız buna green card çıkmış olsaydı veya abd vize verseydi en büyük amerikan milliyetçisi olacaktı, amerikan bayraklı t-shirt giyip gezecekti, abd'yi öve öve bitiremeyecekti, uncle sam hayranı olacaktı ama abd'ye göçemeyince mecburen rusçu olmak zorunda kaldı. eğer bu arkadaşa green card çıksaydı imfuckinluvmyboobs gibi olacaktı ama çıkmayınca onun rusçu versiyonu oldu.

bir de bu herifi ciddiye alıp "analiz yapıyor" filan diyenler var.
  • hdpli ve kürt olduğunu zannettiği bir kişiye siyasal düşünceleri sebebiyle keko kelimesiyle hakaret ettiğini zanneden,

yapmış olduğu hakaretin özünden ve sığlığından anlaşıldığı kadarıyla, kişiliğinde ;
    bir seçmen grubuna genelleyerek aşağılamayı, bir halka hakareti, bir ırkı hor görme ve ötekileştirme gibi kişiliğinde dünyanın en iğrenç niteliklerinden bir kaç tanesine sahip olan,

bölücülük denilen şerefsizliğin sadece eline silah alıp dağa çıkan orospu çocuğu teröristlerin tekelinde olmadığını bana tekrar hatırlatan,

kafamda; yapmış olduğu bu bölücülük sebebiyle dağdaki orospu cocuklarının dahil olduğu sınıfa yakın bir grupta sınıflandırmış olduğum,

ve yaptığı mesnetsiz değerlendirmeler ile beni bu türk halimle bile insanlığımdan utandıran, kalitesiz, ucuz, kültürsüz ve cahil bir yazar.

türkiye'de 30.000 ailenin evine düşen acıda dağdaki terörist kadar olmasa da pay sahibi olduğunu düüşünüyorum.

kendisinin ırkçılık ve faşism tanımlarında bilgi sahibi olduğunu düşünseydim, daha farkı sıfatlar da kullanırdım.

evet ve bunların hepsi türkiye'de mevcut şartlar altında, hdpli olduğunu zannettiği bir bireye, siyasi görüşleri sebebiyle keko kelimesini kullanarak hakaret ettiğini zannettiği için.

bi de bana mal dedi :(
  • sözlük hesabını mı sattı nedir, bi aralar takip ederdim; son zamanlarda salak salak ergen entry'leri girmeye başladı.
hesabın var mı? giriş yap