şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hiç beklemediğimiz bir anda karşı karşıya kaldığımız fetöcü darbenin izlerini reisimiz önderliğinde yeni yeni silmeye çalışırken, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız olan bu günlerde, yenilgi yenilgi büyüyen ileri demokrasimiz ve adeta şaha kalkmış toplumsal barışımız için bir tehdit olma noktasındaki derbi maçı fitnesine de ivedilikle bir çözüm getirilmesi gerekmektedir.

    aziz milletimiz, bu nesebi gayri sahih, zamanında padişahımız efendimiz hazretlerine saygıda kusur etmeyen memleketlerin ecnebi misafir evlatlarını afedersiniz sahada gol manyağı yapmış, onların kitab ehli gönüllerini kırmış türlü renkte boğaz takımlarının formaları altında birbirine düşürülerek ne yapılmak nereye varılmak istenmektedir?

    koca reisimiz kapı gibi dururken, onun şaşmaz kandırılmaz iradi yetileri dururken, milyonlarca vatandaş en az 90 dk hangi top tepici takım galebe çalacak diye işinden gücünden mi olacak? fetöcülere, cehaaapee zihniyetine karşı vatan savunusunda gevşekliğe mi düşülecek?

    yeni açıklanan birbirinden değerli ve nitelikli kabinemiz ve sporcu kişiliği, bahse kumara, şans oyunlarına düşmanlığı, böyle fitnelere karşı hassasiyeti herkes tarafından malum olan çiçeği burnunda spor bakanımızı bu konuya bir an önce eğilmesi için bir mili irade aşığı olarak göreve çağırıyorum.