• koyu bir fenerli olarak tüm kalbimle desteklediğim kampanya
  • çok hoşuma giden kampanya, lütfen yapılsın bu.hatta beşiktaşlı olarak böyle ben de formamı giyip gelmek isterim.kimin aklına geldiyse helal olsun.
  • (bkz: passolig)

derbilerde misafir takım seyircisinin maça girmesi yasak. yani böyle bir şey olacaksa sultanımız izin verirse ve passolig sistemleri için bir maçlık düzenleme yapılırsa olur. sonuç olarak nah olur.

tabi galatasaray amblemli passolig çıkartmış fenerliler var ise bilemem. onlar girebilir.
  • taraftarlarla kalmaması gereken dayanışma eylemi.

bu olay önce yönetimlerle başlamalı. sonra futbolcularla devam etmeli. en sonunda da taraftarların dahil olamasıyla taçlandırılması gereken bir olay. bu olay bu ülkenin git gide kutuplaşan ikliminde gidişatı tersine çevirebilecek milat teşkil eden bir olay. bu fırsatı bari değerlendirelim. lütfen.
  • sonuna kadar desteklediğim kampanya. eğer bugün bile barışın yanında olamazsak bu ülkenin sonu gelmiş demektir.
  • bir galatasaray taraftarı olarak. annem'e, babam'a sarıldığım gibi sararım fenerbahçeli kardeşimi! yeter ki, memleket için yan yana olalım!
  • böyle bir ortamda oynamaması gereken derbi için bulunmuş güzel bir kılıf.

farkında değilsiniz di mi o derbi oynanırsa dünkü patlama unutulup gidecek. ölenler öldüğüyle kalacak yine. bu sefer duruş maçın asla ve asla oynanmaması şeklinde olmalı. maçın değil hatta ligin en az bir hafta tatil edilmesi gerek. futbol bi' afyon, insanları uyuşturmak için birebir. siyasetçinin ekmeğine yağ sürmek demek bu maç.

derbinize sokuyum sizin ben, omuz omuzaymış.
    uzun, o omuzları alıp bi tarafımıza sokacak, siz hala derbi kafasındasınız.

yazık lan, valla çok yazık.
  • artık bölüne bölüne, ayrışa ayrışa , ötekileşe ötekileşe kin ve nefret içinde geçen günlerimize bir son vermek adına çok güzel bir başlangıç olur.

united we stand divided we fall
  • eskiden galatasarayın avrupadaki deplasman maçlarında tribünler rengarenk olurdu. gurbetteki tüm taraftarlar omuz omuza tek yürek maçı izler desteğini sunardı. şu videonun ilk 40 saniyesini izleyin. fenerbahçeli taraftar coşkuyla davul çalıyor galatasaraylılar tezahürat yapıyor. bunun benzeri sahneler çok zor değil.
  • lütfen yapılsın lütfen. ben ve benim gibi birçok insan bir şey yapılması gerektiğini düşünüyor biliyorum. bağırsan ne çare sussan vicdanın susmuyor.

bir şekilde biz vatanını seven türklerin, artık burdayız birlikteyiz demesi lazım.
hesabın var mı? giriş yap