şükela:  tümü | bugün
 • bu sabah traş olmayı unutmuşum diye marketten aldığım, üreticisinin amiral gemisi kullan at traş bıçağı.

  permatik vs'den daha iyidir diye bunu aldım (web sitesine bakın cidden şekilli duruyor) ancak sakalları aynen bırakmak suretiyle cildimi söktü.

  toplantıya girmeden önce resmen pansuman yapmak zorunda kaldım. bir de utanmadan tahriş etmeyen bant falan yazmışlar.

  almayın, aldırmayın.

  (bkz: derby)
  (bkz: derby samurai)

  [http://www.azmusebat.com.tr/derby-bicaklar.html http://www.azmusebat.com.tr/derby-bicaklar.html]
 • reklamında fenerin forması görülemeyen traş bıçağı. reklam için futbol teması seçilmiş ve 4 büyüklerin formaları oyunculara giydirilmiş. ancak fener ihmal edilmiş nedense. diğer takımların formaları izleyicinin gözüne gözüne sokulurken, fenerin renkleri bayrak, atkı vb. şekilde geçiştirilmiş.

  burda
 • reklamlarına gıcık oluyorum. hem dandik hem reklamları gıcık.
 • aşırı esmer ve kalın kıllara sahip değilseniz çok güzel traş eden makine.
  (bkz: yerli malı yurdun malı)
 • kesinlikle satışının yasaklanması gereken bir ürün. yüzümü öyle bir tahriş ettki 1 haftadır yüzüm yanmaya devam ediyor. traş olduğumda hiç bir zaman kanamayan yüzümü kanatması ve ilginç bir şekilde sivilceler çıkarmasıda cabası. bırakın kalın kıllara sahip olmayı köse bile sayılabilecek sarışın bir insanım. işim gereği her gün traş oluyorum bu kadar kötü bir traş bıcağını bugüne kadar kullanmadım. evet yerli malı yurdun malı bende bu distura sahibim ama bu ürün insanların sağlığına kast ediyor ve haksız kazanç sağlıyor. kesinlikle almayın aldırmayın. bilmiyorum şikayet edebileceğim daha üst bir merci var mı ama en azından burayı okuyanlar öğrensinler kesinlikle kullanmayın.
  edit:imla