şükela:  tümü | bugün
 • düşündüm de.. disconnectus erectusyazmaya üşenen bir bireyin yaratıcılığı bu.selim ışık yaşasaydı çok kızardı, ben de bazen kızıyorum ona..
 • buyuk t harfine yeni bir boyut kazandirmistir kendileri.
  (bkz: mental faculty play)
 • her şey bir yana izmitin oblomovudur bu arkadaş. aylar boyunca izmitten ayrılmaz. tatile filan gitmez. hep aynı yerde acısu parkı ndadır. acısuya giderken pide alır. “sana da alıyım mı?” acısuya giden paylaşımın parolasıdır. genelde “aşık oldum platonikim” modundadır. sıklıkla gerçekleşen ev taşımalarında tekli koltuk bulup oturup sigara içer. arabayla gezerken ön koltuğu kapmaya çalışır, tembeldir,rahatına düşkündür yalnız aklımıza gelen uçuk projelere “tamam ben varım” diye ilk atlayan da odur,organizatör olma hedefi var. ama bu karmayla ne olabilirki insan.hiç beklenmedik anda “eve gidiyorum, yok yok pizza ısmarlıyım size” diyen bir kişidir.. izmite veda ona da veda sayılır tabi,hoşça kalsın...
 • izmitin aynı zamanda bir yönden- belki sadace zayıflığıyla- hayalet oğuz u da olduğunu göstermiş, bir kaç gün bilim adamlarınca kobay olarak istirahati istenen kişidir. dileğimiz tez zamanda sigarayı bırakması ve yanındaki boş yatağa bir yaşlı amcanın yerleştirilip kendisine "hayatın anlamı" üzerine öğütlerde bulunmasıdır. velhasıl,izmit tarihinde ilk defa acısuda olmayan, olamayan yazardır.geçmiş olsun der her ihtimale karşı pornolarını sakladığı yeri bana bildirmesini temenni ederim.. yanlış anlaşılmasın, varsa tabi..
 • allah'tan kendisine acil şifâlar dilediğimiz henüz kendisiyle vuslata eremediğimiz kalburüstü kardeşimiz. yapma ulan korkutuyorsun.
 • doktorun, "tamam artık normal hayatına dönebilirsin" demesiyle hastaneden çıktığı gibi acısu parkına gelmiş yazar..
 • deprem sonrası deprem uzmanı olan halk gibi, geçirdiği hastalık sonucu o hastalıkla ilgili pratik bilgileri öğrenen, eksiklerini de google dan tamamlayan - ki kendisi google ı çok verimli bir şekilde kullanmayı bilir- anılarını #9478494
  ta anlatarak insanları bilgilendirip şukelayı hak eden gazi. 1 mayıs notu sayılsın notu: mahirler, denizler, derectuslar ölmez!
 • tez zamanda sağlığına kavuşmuştur.
  ve bir aksilik çıkmazsa da perşembe günleri (ki perşembe günlerini hiç mi hiç sevmez) 11.00-13.00 saatleri arasında, perşembe günlerinin üzerinde bıraktığı etkiyi, "çay-sigara" adlı programla azaltmaya çalışacaktır. radyo ekşi'nin en bilinçsiz diceyidir.

  (bkz: kendinden ucuncu sahis olarak bahsetmek)
 • tanımadığım etmediğim bir klavye tıklayıcısı. avasas nickine verdiği link ile dikkatimi çekti. artık o linkteki tutarsız, seviyesiz, bayağı, yazarını alçaltan yazıyı yazan canlı ile ilişkisi nedir, yoksa kendisi midir bilemeyeceğim ama kendisi de ilginç bir arkadaş.

  "rte'ye oy vermiş olan ve o'nu başbakan yapmış olan insanlar ülkenin çoğunluğudur."
  "ekonominin düze çıkmasını sağlamış ekibin başındadır." #9694085

  gibi cümleleri kurabilecek zeka seviyesindeki bir insana ne denebilir ki? yine de çoğunluk sözcüğünün anlamını öğrenmesi kendisi için iyi olur.

  edit: bu entryden "rte'yi seviyorsa zekası yoktur" demek istediğimi çıkaranlar olmuş. ama bir an düşündüm de hiç kimse o çıkarımı yapacak kadar debil olamaz. böyle bir çıkarımı yapanın mutlaka başka amacı vardır. zira dediklerim çok bariz. derectus kardeşimiz rte'nin %30 küsür oyla bu ülkedeki insanların çoğunluğunun oyunu aldığını iddia ediyor. yani %30 küsür oy çoğunlukmuş. o bağlamda şeettiydim ben. bunu anlamamak için 60 iq puanının altında iq puanına sahip olmak lazım. ya da anladığı halde çarpıtacak bir ahlaki yapıya. tabi benim idrak edemediğim başka ulvi sebepler de olabilir. bilemiyorum yani.
 • #9738361 entryisinde atıp tutmuşken, şu an rome serverda botluk yaparak lvl 53 olan ironik şahsiyet...