şükela:  tümü | bugün
 • https://www.google.com.tr/…nt=ms-android-sonymobile

  dünkü saldırıda ağır yaralanan derik kaymakamı muhammet fatih safitürk şehit olmuştur.

  sözlükte ki hdpkk sevicilerine duyuru.

  bu memlekette hainlere karşı duran kahramanlar bitmeyecek.
 • sinirlendiren olay.

  pkk'nın da devletinde arasında kalan zavallı insanlara oluyor olan. bu insanlar bu travmalarını kaç yıl sonra ne şekilde atlatacaklar bakalım.
 • kaymakamlığın içine çanta ile bomba bırakıyorlar ve kimsenin ruhu duymuyor. aferin.

  allah kaymakamımıza rahmet eylesin. bu işi yapanların da, çanak tutanların da tez zamanda belasını versin.
 • teröristler kaymakam öldürdü. olm korkunç bişey lan bu savaştayız resmen derik midir yarak mıdır boşaltın dümdüz edin lan bu nedir arkadaş bu nedir.
 • biraz önce öğrendiğim üzücü haber.milletvekili adı altında mecliste teröristlik yaparak bu milletin ekmeğini yiyenler daha ne kadar bu memleketi bölmek için uğraşacaklar? daha ne kadar akan kanı görmeyecekler? hiç mi içinizde insan sevgisi vicdan yok? ne olursa olsun başaramayacaksınız bu ülkeyi bölemeyeceksiniz. biz bir ölür bin geliriz ama siz birilerinin maşası olarak kimliksiz haysiyetsiz onursuz bir şekilde geberip gideceksiniz.
 • allah rahmet eylesin. bunun hesabı bütün hdpkklılardan sorulur inşallah. bunların alayı böyle kahpe dölü. inceldiği yerden kopsun yeter artık.
 • allah rahmet eylesin demekten başka çaremiz yok kaymakam için.pkknın kaynaklarını,avrupa desteğini kesmedikçe bu piçler saldırıya devam edecek.
  sonumuz hayra gelsin ne diyelim
 • sözlükteki pkk sevicileri tarafından umursanmamış. hepi topu 8-10 tane girdi var sadece.
  hümanist pçler neredesiniz?

  mekanı cennet olsun.
 • öncelikle inanılmaz bir güvenlik zaafiyetinin kurbanı olmuştur kendisi. kayyım olarak atanan devlet personeli suikast listesinin tepesindeydi, bunu bile bile, göz göre göre nahak yere şehit olmuştur. odasının önündeki çanta patlatılmış, bu kadar vurdumduymazlık, bu kadar baştan savma iş nasıl yapılır insanın kafayı yemesi işten değil. istanbul'un herhangi bir yerinde sahipsiz bir valiz bulunsa hemen etrafı çevrilir, havaya uçurulur, televizyona haber uçurulur... derik'te kaymakamın odasının önüne eyp konuluyor ama herkes uyuyor.
  bu haber avrupa birliğini, cihangir solcularını, kürtçüleri, hdplileri, ve cümle terörist sevicileri ilgilendirmeyecektir. onlar bu yaşananları meşr-u müdafaa olarak açıklamayı tercih ediyorlar. onlardan değilseniz ölmenizin ve ölünüzün bir değeri yok...
  bu topraklar hain yetiştirmekte ziyadesiyle bereketli, tıpkı vatansever evlatlarını harcamakta mahir olduğu gibi...
  nur içinde yat muhammed fatih safitürk...