• ellerinde olmayan, hatta biraz eski üretim olan bentley tobacco isimli ceketini mağazadan özel sipariş verip veremediğimi merak ettiğim firmadır. bilgi sahibi olanlar yeşillendirir ise sevinirim.

ceker şudur: link
  • ayakkabilarina cok laf edilmis; acikcasi kullanmadigim icin net bir yorum yapmam mumkun degil ancak montlarinin gerek isciligi gerekse tasarimlari bence oldukca basarili. desa'ya kiyasla hem daha agresif modelleri var, hem de renk secenekleri daha fazla (gri, bordo, mavi, yesil vs). malzeme olarak da tutup prada falan almayi planlamiyorsaniz hic fena degiller.
  • her nedense artık web sitesinde ürünlerinin materyalini belirtmeyen firmadır.

burada daha önce hem çantalarında poliüretan kullandığı için hem de buna suni deri dediği için eleştirilmiş. buna bağlı bir satış stratejisi mi yoksa sitelerinde mi bir problem var anlamadım ama haliyle çanta, ayakkabı vb. almadan önce hangi malzemeden yapıldığını bilmek istiyor insan.

dolayısıyla siteleri işlevsiz diyebiliriz.
  • internet sitesinden alışveriş yapmamanızı tavsiye ederim.

10 gün önce bir ürün aldım. ertesi gün iptal ettiler. bana tek bir bilgilendirme/açıklama maili bile göndermediler. ben durumu siteden kontrol ettiğimde siparişin iptal edildiğini gördüm. yani ertesi gün siteyi kontrol etmesem, unutacağım ve gidecek.

daha önemlisi 10 gündür hala paramı geri alamadım. ücreti ertesi gün geri ödediklerini iddia ediyorlar ancak ne ben ekstremde alacak bakiyesi görebiliyorum, ne de telefonla aradığım banka bunlardan gelen/gelecek bir para olduğunu teyit edebiliyor.

velhasıl sitelerinden bir şey almayın, mahalle bakkalı gibi çalışıyorlar.

edit: 2 aydır paramı geri alamadım.
  • artik pakistan derisi kullaniyorlar.simdiye kadar aldigim deri ceket ve montlari neredeyse 10 ar yil giymistim hic bir yipranma emaresi gostermedikleri icin ne atabildim ne de vazgectim.

bugun itibariyle yeni bir tane begendim modelin ismi bosh olarak geciyor guya 1800 tl den 800 kusure dusmus bu kadar dusus gercekmi ? yani bu urun sezonun da gercekten bu fiyatdan mi satilmis bilenlerden msj bekliyorum.

begendigim modele gelirsek cok hosuma gitti hem motor da hem gundelik giyebilecegim bir model bakalim eski kalitesi devam ediyormu umarim 2 gun de
    gotu basi acilmaz.
  • alışveriş yapılırken 10 defa düşünülecek firma.

geri donuşleri çok yavaş ve inandırıcı değil.
  • 1 ay giydiğim sandalatte başparmağımın izi çıktı.o kadar boktan bir ayakkabı.bir daha nah alırım sizden.
  • cok kotu musteri hizmetleri var. alirken 2 kez dusunun
  • 1 gün giyilen terliğin zemini kaydı, yanları açıldı.
    iade talebini veya başka bir ürün ile değişimi kabul edilmedi. incelemeye göndercekler, yaz bitecek.
    suç bizde daha önce aldığım ayakkabının tabanı da 2 ay içinde yarılmıştı ve incelemeden ret geldi.
    kesinlikle uzak durulması gereken, kalitesiz ürünlere sahip firma.
  • yarın alacağım ayakkabının markasıdır. %100 deri yazıyor (açma deriymiş). umarım hayal kırıklığına uğramam, ekşide kimse memnun kalmamış. memnun kalan var mı?
hesabın var mı? giriş yap