şükela:  tümü | bugün
  • ailemizin sinematografik vloggerı*

kendisini uzun zamandır ve sessizce takip ediyorum, twitter’da da, ekşi’de kendisiyle alakalı entry olmayışının ekran görüntüsünü atınca dayanamadım küçükçe bir tanıtayım dedim efenim

önceden babam da oyuncu kanalıyla oyun videoları, montajlar vs. paylaşırdı, bazen ölürdü gelmezdi uzun bir süre
    sonra bir dönem twitch’e girişti, pokemon gibi oyunları canlı yayında oynadı, çok da eğlendik

btw fallout 4 paramı bağış olarak almıştır kendisi o dönem, helali hoş olsun*

geçtiğimiz aylarda da vlog-vari işlerle devam etmeye başladı, her videoda yeni çekim teknikleri denemeye çalışıyor ki hepsi ayrı ayrı çok güzel, sinemacı olmasını sonunda kadar kullanıyor,
    çizgisini hiç bozmaz umarım çünkü şimdiye kadar yaptığı her şey kaliteliydi, her işini de çevreme tanıtarak desteklemeye çalışıyorum

ilaveten, kısa filmlerini de izlemenizi şiddetle öneririm
  • severek takip ettiğim vlogger
    edit: son videosunda tesekkur etmis. rica ederim derin bey <3 daha uzun yazacagim diye soz vermistim.

babam da oyuncu kanalinda infamous: second son ile tanimistim seni. yaptigin editlerle gercekten cok egleniyordum. uzun bir sure ara verdin ama tekrar geri dondun ve bu sefer daha farkli ama sevdigin bir sekilde. hala severek takip ediyorum <3
  • sevdiğim bir vlogger ve filmci kişisi başkan perry nickiyle videolarını sürekli yorumlayarak kendisini darlamaktayım efendim.
  • bu ürettiği içeriklerle, kurgu ve montaj gibi emeklerle “casey neistat” olunuyor yaban ellerde.

sevgili derin bey madem burayı okuyorsun, büyük emeğine katkı sağlamak adına aşağıya* mail adresi bırakıyorum. eminim etrafındakileri “şu kamerayı tutsana” “cumartesi bana yardım etsene” diyemeyip kafandaki fikirleri askıya alıyorsundur. olur da kameraman, ışık falan tutacak çırak lazım olursa haftasonları seyahat engeli olmayan bir işşizim. gidemediğin şileye gideriz olmadı.

‘lan maili unuttuk’ editi: yuzeysel@mail.com

hay yandexine editi: yandex hesabımı kilitlemiş. sanırım mizahım sunuculara zarar verdi. o yüzden eser miktarda mizah barındıran yeni mail adresi yazdım.