• hincal uluc bile adam akilli konu$amaz bu programda ,bu kizcagiz hincal abinin onunde temel icgudu deki* sahnelerden kesitler sunmaktadir hincalin mikrafon hep yerlere du$mektedir program sadece geyiktir .izlemeye degmez .
 • derin devlet versiyonuyla ic içe geçmis hali için (bkz: mehmet agar)..
 • salı aksamları lig tv'de yaynılanan sunuculugunu melih sendilin yaptıgı, hıncal uluc ve altan tanrıkulu'nun yorumlarıyla katıldığı bir programdı sanırım su an hıncal'la birlikte attila gökçe devam ediyormuş aslında son derece kaliteli bir program. izlemek için hıncal'ın varlığı bile yetiyor. ancak bir futbol-yorum programında dekor olarak insan eti kullanmak nedir ben bilemedim...
 • dun aksamki bolumunde hıncal'dan inciler;
  besiktaşla galatasaray arasındaki fark besiktas lehine hiç bu kadar buyumemişken boyle korkak bir futbol oynamak lucescu'nun buyuk hoca olmadıgını gosterir
  cok guzel baslayan derbi aksamında butun cirkinlikleri kaptan bulent baslattı, yaptıgını göz göre göre inkar edip hakemle dalasan boyle bir insan kaptan olurmu, butun takımı gerdi, kenarda top toplayan cocuga veririm gene bulent'e kaptanlık vermem boyle şey olurmu
  bence galatasaray macı 11 kisi bitirmeyi hak etmedi, penaltı olan o pozisyonda 40 metre deparla gelen hasan sas'ın atılması tartısılamazdı, bulent, emre, vedat keza oyle ben boyle gergin bir galatasaray gormedim boyle sey olmaz...
 • lig tvnin program uzunluklarıyla ilgili çok da sorunu olmamasından ötürü uzadıkça uzayan, hıncal uluçun her programın bir bölümünde altan tanrıkulunu bozdugu bir skeç olan, arkadaki mini etekli bayanın istisnasız her programda 2şer saniyeden 5 defa konuşma hakkının bulunduğu futbol analiz programı. skeç bölümünü kaçıranlar için programın tekrarı çarşamba öğle vakitlerinde yayınlanıyor.
 • iki yorumcu, bir istatistikçi ve bir dekolteciden oluşan ekibinin maceraları her bölümde giderek geyikötesi ve
  fantastik olmaya başlamıştır.şöyle ki; taa ilk yayınlandığı dönemden beri kahramanlarımıza kahve ve su gibi
  ihtiyaçlar sunulmakta ve fakat ihtiyaç molası verilmemekteydi.bölümler ilerledikçe gördük ki, tost, sandöviç
  gibi besinler de kendilerine (dekolteci hariç) sunuldu.sohbetlerin tadı ve gelişimi, ardından gelen kahkahalar
  ise yakınlarda şiş kebap ve rakı servisine başlayacaklarını insana hissettiriyor.rakılar gelecek, önceleri su
  da getir kahvenin yanında diyen hıncal bey buz da getir evladım diyecek, hanzonun biri elinde şişlerle çöp
  şiş getirecek, dekolteci belki kendisine yiyecek sunulmadığı ve stüdyoda yaşananların tamamen maç öncesi
  erkeksel sohbet havasında geçtiğini ve orada bulunmasının yersiz olduğunu idrak edip yayından ayrılmak
  isteyecek...yeryüzünde eşi benzeri olmayan formata sahip bir yayından da bunlar beklenir zaten..
 • (bkz: derin devlet)
  (bkz: haluk ulusoy)
 • kadın budunu meze kabul edip, futbol söyleşisini çilingir sofrasına dönüştüren program. raiting adına daha ne kadar rezilleşilir bilinmez.
 • öne konulan hatunu her bölümünde "programımızın gülü, programımızın çiçeği" diye savundukları ama bahsedilen çiçeğin neden açılmış serpilmiş halde olduğunu; gonca şeklinde (pantolon filan) hiç bulunmadığını cevaplayamadıkları program. o öndeki hatun arkada, bacakları görünmeyen bir yerde otursa, konuşmalara katılsa gam yemeceğim hatta programı daha çok seveceğim ama her ne kadar sunucuları inkar etse de hanım kızımız orada bir seks objesi olarak kullanılmaktadır.

  ayrıca futboldan zevk alan birisi olarak futbolun yerinin ayrı, kadının yerinin ayrı olduğunu düşünüyorum ve ikisinin de öyle daha çok zevk verdiğine inanıyorum. programdaki hatunun bacaklarına bakmaktan konuyu takip edemediğim de iftiradır, taoculuktur (yaklaşmayın atlarım).
 • bir röportajda ayfer hanım'a* sorulduğunda "italyada aynı konseptte bir program var onu birebir örnek alarak hazırlanmış bir program bu" demiştir. frikik vermekten korkmuyor musunuz gibi bir soruya da "o konuda çok profesyonelim çok dikkat ederim" gibi bir cevabı vardır.

  hiç unutmam bir keresinde atilla gökçe'nin istemeden de olduğu bir laf sokuşu vardır ki yarmıştır. şöyle:

  malum bu hanım kızımız program esnasında pek konuşmaz, konuşamaz kendisi program açıp, bacak gösterip, program kapatmakla görevlidir. gene böyle bir akşam programın sonunda:

  ayfer: atilla abi izninizle bende programı kapatayım yavaş yavaş.
  atilla: sen hep açıyosun bu sefer de kapat bakalım.

  güzel program. her açıdan. (flat tv olursa daha iyi)
hesabın var mı? giriş yap