şükela:  tümü | bugün
  • derin hisse twitter da gördüm ve takip ediyorum. ilginç paylaşımları var. tt olan bir adet taglari da var. #borsadaeşitlikistiyoruz diye.
    bu adamı bilen, takip eden var mı?
    bugün epey incelesim inceledim ve makul gelen önerileri var. sizler ne düşünüyorsunuz?
  • 10-12 adet bist 100 de yer alan hisselerin 100k takipçiyle beraber küçük yatırımcı ölçütünde reklamını yapar günümüz borsasında ve enteresan tarafı takipçileri adamı borsa uzmanı zannetmekte. birisi bu adama borsa maymunu teorisinden bahsetse iyi olur.
    tanım: koyunun olmadığı günümüz borsasındaki abdurrahman çelebidir.
    sıkı takipçisiyim ve gülerek izlerim kendisini, bıyıklarından terazinin hangi tarafında olduğu nettir bol kazançlar kıpss
  • mikilmek isteyen gelsin. yolla pompa.
  • türkçe yazmaktan aciz, atan tutan, %400 çıkmış kağıtları pazarlayan, boş beleş bir kardeş. burası türkiye takipçisi ve şakşakçısı çoktur.
  • bugün listesindeki hisselerin 4 tanesi bist’te en çok yükselen 5 hisse içindeydi, diğer hisselerinin de çoğu borsa ortalaması üzerinde prim verdi. 4 aydır takip ediyorum; temel analizin öneminden bahseder, ar-ge ile büyüyecek şirketleri yabancılardan önce bulup yüksek kar elde etmek peşindedir ve şirketlerin hikayesi olmalı der. ama seçtiği hisselerin bu kadar hızlı tepki vermesi ilk değil, daha önce de bu gibi hareketler yaptılar ve ben bu kadar hızlı tepkiyi sadece temel analizle anlamlandıramıyorum. takipçi sayısı da haliyle inanılmaz arttı; en son 120.000 olmuştu. melek mi şeytan mı yakında anlarız.
  • çok güzel hisse pazarayan dayı. elinize verdiğinde anlarsınız bu söylediğimin değerini ki sorgusuz sualsiz biat edeceğinize aklınızı kullanın lütfen!
  • bu arkadaşı yaklaşık 9 aydır takip ediyorum. kendisi çok iyi hisse ar-ge yapar. takibe aldığı hisseleri paylaştığı zaman alsaydım şimdi 41 yaşında emekli olmuştum.

bazı arkadaşlar yazmış. hisse pazarlıyor diye işte ilk başlarda ben de sizin gibi düşündüğüm için treni kaçırdım. trene binenler de paraya para demiyor. sezar’ın hakkı sezar’a. bundan sonra paylaşacağı yeni hisse neyse sorgusuz sualsiz alacağım.
    yatırım tavsiyesi değildir. bu sadece beni bağlar.
  • borsaya yön veren eleman.

twitterda 100.000lerce takipçisi var. bir iki hisse söylüyor. herkes alıyor... kimse satış emri veya satış baskısı yapmıyor. eleman'a öyle güveniyorlar. kumbara sistemi gibi... önerdiği hisseler 3-4 ayda 8, 10 katına çıktı.

spk, bu elemana nasıl önlem almıyor anlamıyorum... bir sürü yatırım tavsiyesi veriyor... yatırım danışmanıysan, özel müşterilerin olur onlara hisse öneririrsin... ama bu seni tatmin etmiyor dimi... hisselerden 8-10 kat kazanamazsın öyle... aslında yaptığı spk'ya göre suç.

bunlar gibi yüzünden iyice kumara döndü borsa. asıl prim yapması gereken güçlü şirketler yerinde sayıyor...

bir de ben çok biliyorum havası yok mu... internet sitelerinden dergilerden birkaç pasaj koyuyor. ben cok biliyorum oluyor... önerdiğin hisselerin fk'sına pd/dd'sine, özkarlılık oranına bak öyle biliyorum de... peçete kağıdı önersen bile alacak 100.000lerce takipçin var, onlar gereksiz yere arttırıyor hisselerini... takipçilerin olmadan bir hiçsin... reklamla geliyor hisselerin, tek başına bir hisse alsan hiçbiri böyle artış göstermez.
  • batık, son 7 dönemdir zarar açıklamış, özsermayesi ekside olan teknosa hissesini çok başarılı bir şekilde pazarlarken sitesinde yaptığı muhteşem teknosa analizi ile dosta düşmana analiz nasıl yapılırın dersini veren koca yürekli adam.*

özellikle analizin son kısmı vay anasını dedirtmiştir.*
  • hisseleri saadet zinciri misali çalışıyor.tren kalkarken binersen kazanıyorsun.sona kalırsan yuvan yıkılıyor.önerdiği hisselerin çoğunun elle tutulur bir tarafı da yok.hisseler kısa vadede yükselişe geçti mi bakın görün size söylemiştim diyor.hisseler düşmeye başladı mı ben uzun vade için öneride bulunmuştum diyor.yani her türlü kendini kurtarmayı başarıyor.kendisine bununla ilgili twitter'da eleştire bulunmuştum.5 dakika geçmeden engellendim.o mu engelledi yoksa twitter hesabını yöneten başkaları var da onlar mı engelledi bilmiyorum.