• üç gündür yemek veremediği üşüyen çocuğunu ısıtmak için saç kurutma makinesini çalıştırdıktan sonra kendini asan bir annenin yaşadığı ülkede yaşamaktadır. ben böyle ülkenin, böyle sistemin, bu sistemi destekleyen bütün liboşların, buna gözünü yuman apolitiklerin topunun.........
  • bir de tek çekim yaptırmış. o değil de, bu alışverişten sonra kartında bayağı bonus birikmiştir. gidip kontör falan yükler onlarla herhal...
  • kazancı ile doğru orantıda harcama yapmış olan şahıstır. kimseyi alakadar etmez. hatun kişi istanbul sosyetesime mensup, babadan dededen fabrika hissleleri, evler, yalılar, temettüler havada uçuşuyor, kazandığı paranın yanında devede kulak kalan parayı harcıyor, sana ne??

sen ne yapıyorsun, ayda 1.000 - 1.500 tl maaş alıp iphone, ipad almak için bir tarafını yırtıp kazandığının kat be kat fazlasını harcayıp bankalara faiz ödüyorsun... geçin bu işleri.
  • selin toktaydan ayrılan ralf tezmanın son sevgilisi

edit: paparazzilikte sınır tanımaz günlerim olmuş.. vay be..
  • alışverişte 'tam 45 bin tl' harcadığı öğrenilmiş kendisinin. dikkat edilirse küsurat falan yok, fiş almadıysa demek ki...
  • ben de hep bu vakko beymen tarzı dukkanların önünden geçerken (içine giremiyoruz tabii bu fakiiir diye öten dedektör varmış kapıda) ulan bu dukkanlar da ne zaman görsem boş, nasıl para kazanıyor bunlar diye düşünürdüm. hacı valla safmışım ben ya adamlar günde 2-3 müşteriye satış yapıyolar, mangonun tüm gün 576859393 adet sattıgı ürüne eş ciro yapıyorlar valla beymende tezgahtar olmak lazım yazık mangodaki habire bişiler katlayan kızlara..
  • beni de sabah sabah isyan ettirdi. tek seferde tek mağazaya 45 bin harcamak da neymiş. insan biraz dolaşır, madem o kadar para harcayacaksın alışverişin de tadına varmalısın. gez biraz dolaş, anlaşman mı var beymenle nedir?

bu akşam sayısal bana çıkmazsa yakıyorum kendimi. üşüyen gelsin yakınıma.
  • annesi ender mermerci'nin şu an 58 yaşında olduğu ve 1973 yılında 19 yaşındayken evlendiği düşünülürse;

ilk çocuğunu 20 yaşındayken doğursa ve çocuklar arasında ikişer yıl olsa, 3. ve en küçük kız olan derin mermerci'yi 24 yaşında doğurmuş olur ki, bu da derin'in maksimum 34 yaşında olduğunu gösterir.
  • magazincilerin yaptığı harcamayı haber etmeleriyle birdenbire türk milletindeki sosyalizm katsayısını arttırmıştır kendisi. madem herkes derin mermercinin yaptığı harcamaya bu kadar öfkeli, neden sosyalist-komünist eğilimli partiler %5'in altında kalıyor? yoksa birileri oylarımızla mı oynuyor?
    elbette bu ülkede ve dünyanın genelinde gelir dağılımı adaletsizdir. ancak madem ki birileri tek seferde 45 000 harcayacak kadar kazanıyor eh, alışveriş ve mülkiyet de bir hak, harcar o zaman. bunun magazin malzemesi veya dedikodu malzemesi veya genç bir kadının kişiliğine çamur atma malzemesi olarak kullanılmaktan çıkıp daha sağlıklı bir tepkiye dönüşmesi için kırk fırın ekmek yememiz lazım belli ki. ha bir de şu var, belki derin mermerci tek seferde bir hayır kurumuna 100.000 liralık bağış da yapabiliyordur. yapmıyor da olabilir ama ya yapıyorsa?
hesabın var mı? giriş yap