şükela:  tümü | bugün
 • yarım saattir gereksiz bilgilerle beyninizi sikiyordum ya, heh o sırada gol oldu demenin kısa şeklidir.

  ayrıca bir yazar imiş. hoş da gelmiş.
 • sosyete kazıkçısı nusret yancısı bir tip. bizzat nusret olabilir. 3000 liralık hesap ödemeye itiraz edenleri "fakir"likle ve saçmalamakla suçlayan bir zihniyet.

  beğenmediği entry sahibine özel mesajla hakaret edecek tıynette. engelle ve geç. sözlük daha güzel bir yer olacak.
 • bizzat nusretin amcoğlu yazardır.
  şaka lan şaka, etçiyim ben.
  şimdi değerli concerta arkadaşımız bir entry girmiş (bkz: #63840284) ve entrysinde klasik cahil yorumlar yapmıştır.
  örneğin entrysinin bir kısmında nusretin etin kilosunu 20 liraya aldığını iddia etmiş ve bunu 500 liraya sattığını söylemiştir. bunu yazmak cahilliktir. etin mezbahanede şu an kesimi 27 tl olup, karkas et kilo fiyatını gösterir. karkasın içinde ise %15 oranında kemik bulunur(en iyi ihtimalle). bu hesapla salt etin kilosu 31.75 tlye gelmektedir. 500 liraya satmak dediği ise 2 kafes fiyatıdır ki bunun konusu ettiği şey ile uzaktan yakından ilgisi yoktur çünkü kafes kuzudan elde edilir prensip olarak. (bkz: #63840157)
  bunlar kendisine açıklanmış ve karşılık olarak yuh be kardeşim 32 nere 200 nere cevabı alınmıştır.
  daha sonra ise kuzu kafesten habersiz bir şekilde mesajında ya yürü git kilosu 200 az bile demişim adam 2 kafesi 500 liraya kafalamış. kaç gram iki kafes? 1 kilo mu? 2 kilo mu? yazmış. ahauahaha ulan ne güldüm amk. 2 kuzu kafes 3 kilo civarında gelir canım arkadaşım.
  şimdi sen cahil değilsin de, ben mi cahilim ? şimdi sen fakir değilsin de, ben mi fakirim ?

  dipnot: nusrete giden parasının değerini, damağının tadını biliyordur amk yeter bok attığınız.
 • kadın beyanı esastır mantığına sahip cinsiyetçi yazar.

  utanç verici entry'si için:
  (bkz: #72765296)
 • ortaya koyabilecegi argümanlari olmadan cevap niteliginde ''hocam cok sacma engelliyorum'' diye mesaj atabilecek kadar bayagi birisidir. engelleme koymana cok da icerledim hani.
  karsi tarafin cevabina tahammül edemeyeceksen, argümanlarini ortaya koyamacaksan, karsi taraf sana ozel yazmadiysa, hic yazmamak yegdir. egomaniac'in bariz ornegidir kendisi. son sözü söyleyecektir kendisi ve düsündükleri tamamiyle dogrudur. evet evet devam böyle.