şükela:  tümü | bugün
  • saç dökülmelerine karşı etkili, bitkisel içerikli bir şampuan markası. dg farma tarafından üretilmektedir.

http://www.eczanece.com/…urunresim/dermalutemax.jpg
  • saç dökülmesi şikayetiyle muayene olduğum dermatolog'un reçete olarak yazdığı şampuan.* saçıma falan da bakmadı doğrudan yazdı verdi. kokusu yok. şişesinin şekli eczanede satılmayı hak ediyor.*

üç ay sonrası düzenleme: vallahi ne yalan söyleyeyim şampuana başlarken, "lan bütün bunlar satış oyunu, saç dökülmesine karşı denediğim diğer şampuanlar (bioxcin, bioplas, tresan vb) bu da tırt çıkar. bir boka yaramaz." diyordum ki, evde rastladığım saç tellerindeki azalmayla ilk defa bir şampuanın işe yaradığına şahit oldum. takdir ettim. hattâ arayıp teşekkür etmeyi bile düşündüm ama uzun vadede ne olur bilinmez. fiyatı 250 ml 30 tl, marketteki herhangi bir şampuandan pahalı, yalnızca eczanede ve kozmetik dükkanlarında satılıyor. bakalım inşallah daha da iyi olur, dökülen saçlar geri gelmiyor ama var olanları korusa yeter, kelliği genetik yatkınlıktan dolayı kaçınılmaz görüyorum artık nereye kadar erteleyebilirse.