• uzmanlığını dermatoloji alanında yapmış* olan hekim.
  • genelde hepsinin bi yerinde bir cilt problemi olan doktorlar.ya orası burası akne izleriyle doludur, ya onlarca lekesi vardır yada bunun gibi bir cilt problemi vardır. en azından ben 4 senedir problemsizine rastlamadım.*
  • yasi ileri insanlarin cildiyeci tabir ettikleri hekim.
  • her türlü cilt lezyonuna steroid ile yaklaştıkları için ayırıcı tanıya gitmelerine bile gerek olmayan doktorlar grubu...
  • cilt doktorları denilebilir.
  • neredeyse tamamı kadındır.
  • hastanede yüzüm düşmüş trigeminal nevralji oldum bence ben diye ağlamaklı dolaşırken,

'üzülme, güzel kızlar hasta olmazlar ki'
    diyerek dermatolojinin hayata yalnızca sivilce ve derideki bakarken bile kaşındığım onlarca şey açısından baktığını hatırlatan sevilesi insandır.
  • eski adıyla cildiyeci/cildiye mütehassısı. bunlardan hastalıklı bölgeye 5 metre uzaktan bakanları da gördüm, eldiven meldiven giymeden mıncık mıncık oynayanları da gördüm. az ayarlı olun be ya!
  • vücudun en büyük organı* ile ilgili doktor. zannedersem türkiye'de bu konuda ciddi bir açık var zira şu anda ismi lazım değil bir özel hastanede iran'dan gelen bir cilt doktoru inanılmaz şekilde isim yapmış durumda. bizim civarda oturan herkes ondan bahsediyor, kuzenimin yıllardır bitmek bilmeyen sivilce problemini geçirdi ve beni düşüncelere sevketti. sevkettiği düşünceleri paylaşmayacağım, siz de düşünün bakalım bir yanlış var bir yerde ama nerede?
  • en ünlüsü kolsuz agop'dur.
hesabın var mı? giriş yap