şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sorununuzu cozmuyor maalesef, bastiriyor sadece. o bastirmayi da dogru duzgun yapamiyor. kendisinin soyledigine gore omur boyu surecekmisim verdigi kremi, tamamen gecmezmis sikayetim. kucuk bir kasintidan bahsediyoruz. olur omur boyu surerim??

eskiden bir tik iyiydi, simdi o resepsiyonda oturan ve randevu vs icin muhattap olmak zorunda kaldiginiz kizlar da son derece suratsizlasmis.

en onemlisi, o omur boyu sureceginiz krem var ya onla ilgili soru sormak icin aradiginizda doktor sizinle asla gorusmuyor telefonda. ılla ki resepsiyonda konuya hic hakim olmayan o kizlara sorcakmisim onlar ileticeklermis doktora, sonra geri bana donus yapicaklarmis da da da. asla gorusemiyormus doktor hanim. napiyosun odanda roket bilimi mi? ki hasta-doktor arasindaki mahremiyetten bahsetmiyorum bile. ben sana muayeneye gelmisim bunu neden bir 3. sahis ile paylasmak zorundayim?
    bak boylesine ozel hastanede bile rastlamamistim. hadi ozel hastanede gun icinde 53545 tane hasta aliyorlar diye, ozel muayenehanesi olan doktora gidiyorsun. bu daha beter cikiyor.

zaten bir daha gitmeyi dusunmuyordum ama bu tavirlari ustune tuz biber oldu. bekleme odasinda gide gele gozlemledigim kadariyla da 60-70 araligindaki yaslilar daha cok gidiyor. genc ve orta yasli bir cilde hakim oldugunu hic dusunmuyorum. benim cildimde oyle oldu en azindan. aferin boyle devam edin, insanlar bu gidisle alternatifini er gec bulacak siz oldugunuz yerde saymaya devam ederken.