şükela:  tümü | bugün
  • onlineeczanem.com'a güzel bir alternatif olan; sipariş verdiğiniz anda alışverişinizle ilgili gerekli detayları maille gönderen ve hızlı bir şekilde teslimi gerçekleştiren sanal eczane.

şimdiye kadar verdiğim siparişlerde sıkıntı yaşamadığım için, dermokozmetik alışverişlerimde uzun vadede kendilerini tercih edeceğimi düşünüyorum. umarım sistemlerini bozmazlar...

http://www.dermoeczanem.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.
  • şimdiye kadar birkaç kez sipariş verdiğim, hiçbirinde sorun yaşamadığım online eczane. diğer online eczanelerle benzer fiyatları var. ama biliyorum ki, siparişi gönderdiğim anda onay alıp kargoya verilecek.

en son dün saat 16:30'da siparişi verdim, 17:50'de kargoya teslim edildi. o saatte sipariş verdiğimde bir sonraki gün de kargolayabilirlerdi ama bugün saat 12'de elime geçti bile ürünler.

bu şekilde devam ederler umarım.

edit: geçen 1 senede defalarca alışveriş yaptım kendilerinden. en son kargo kaynaklı saçma bir sorun oluştu. aras kargo kullanıyorlar. yalova şubesi inatla açık verilen adresi bulmamakta ısrar edip geri göndermiş kendilerine. dermoeczanem'i aradım, onlara da daha ürün ulaşmamıştı. normalde iade alınıyormuş bu durumda. dedim iade miade yapmayın başka adres vercem oraya gönderin. bugün aradılar ellerine kargo ulaşmış. diğer adresimi verdim, muhtemelen yarın elimde olur.

aras kargo benden çok küfür yedi ama, belirtmeden geçmeyim.
  • dün saat 14:10 da ürün sipariş ettim, bugün 14:00'te ürünler geldi. kafama takılan birkaç soru için telefonlarını aradım gayet ilgilendiler. bioderma ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası için alışveriş yapmıştım, hemen onay verip kargoya ulaştırmışlar. ürünler orjinal ambalajında geldi.
    internetten pek alışveriş yapmayan biri olarak, hizmetlerini çok beğendim. fiyatları da hızları da gayet iyi.
    *
  • dün saat 17.12'de verdiğim siparişimi 20 dakika sonra kargoya vermiş ve bugün öğlen elime ulaştırarak resmen rekor kırmış online eczane sitesi.

kendilerinden birkaç kez alışveriş yaptım ve her siparişimde aynı hizmet kaliteyi sağlayarak gerçekten takdiri hak etmişlerdir benim gözümde. fiyatları ve kampanyaları uygun; ürünleri defosuz- akmamış kokmamış ya da kullanma tarihleri geçmemiş; teslimat ile ilgili en ufak bir hata yok; her aşamada bilgilendirme maili geliyor. ee böyle olunca da, müşteri memnuniyeti tavan yapıyor.

valla çok başarılı bir sistem oturtmuşlar belli ki. işlerini temiz ve sağlam yaptıkları için teşekkür ediyorum.

edit: bir de, aynı ekip dermomarket isimli siteyi de yürütüyormuş. dolayısıyla sosyal medyada takip etmek siterseniz aşağıda adresleri ekledim.

https://www.facebook.com/dermomarketcom
    http://instagram.com/dermomarket
    https://twitter.com/dermomarket
  • ilk sipariş denemem sonucu gayet memnun kaldığım online site. düzenli kullandığım dermokozmetik ürünler var ve her zaman bunları aldığım eczane peşin ödemelerde %10 indirim yapıyor. ben ise bu siteden aynı ürünleri %20 indirimli aldım. hem de ürünler birkaç saat sonra hemen kargoya verildi. ürünler çok güzel paketlenmişti, ilave olarak aldığım diş ipini bile, kırılmayacak olmasına rağmen, bir güzel sarıp sarmalamışlar.
    şu anda eczanelerde satılan ürünlerin euro arttıkça, fiyatlarının da arttığı düşünülürse, %10'luk bir farkın bile ne kadar yüksek rakamlara karşılık geleceği düşünülüp, en azından bence bir kere de olsa şans verilmeli bu siteye.
  • bir süredir dönüş yaptığım dermokozmetik ürünler nedeniyle eczanelerin aşırı fiyatlandırmalarına alternatif ararken keşfettiğim site. şimdiye kadar 3 kere alış veriş yaptım bu siteden ihtiyaç oldukça, her seferinde de siparişlerim birkaç saat içinde kargoya teslim edildi ertesi gün ya da ertesi iş günü (adres olarak işyerimi verdiğimden kargo firmaları hafta sonu buraya teslimat yapmıyorlar) elime ulaştı. her biri güzelce paketlenmiş, ambalajlar zarar görmemişti.

bu hız üzerine en önemli artısı eczaneden aldığım ürünleri, oradaki fiyatlardan çoğu zaman en az %20 indirimli sunması.
  • aynı ürünleri eczaneden çok daha fazlası fiyata alırken bir de burayı deneyeyim dedim. muadili olan dermokozmetik ürün satan internet siteleri ile karşılaştıramayacağım. fakat iki gün önce içimde beliren alışveriş tutkusuyla üç farklı siteden alışveriş yaptım. biri burası, biri petburada.com, diğeri de kaft. diğer siteler kargolamayı bugün yaptılar. bu sitenin ürünleri ise bugün eksiksiz elime geçti. hatta aldığım ürünlere göre cilt tipimi belirlemiş olacaklar ki cildime uygun olarak gelen tester maske de artısı.

sevdim kerataları.
  • ikinci alışverişimi yaptığım site. alışveriş hem hızlı hem ekonomik oluyor. orjinal ürünler satıyorlar. istediğim ürünlere bakarak kullanabileceğimi düşündükleri başka ürünlerin testerlarını yollamışlar. güzel bir pazarlama stratejisi ve bende işe yaradı. ilk alışverişimde testerını gönderdikleri markanın nemlendiricisini aldım bu kez. ve kesinlikle alışveriş yapmaya devam edeceğim site.
    ayrıca bugün kendilerine bir teşekkür maili attım memnuniyetimi bildirmek için. dedim hep şikayet etmek için mail atacak değiliz ya teşekkürü de iletmek lazım. mutluyum.
  • bundan önce başka online alışveriş sitelerince tarafıma yaşatılan yanlış, hatalı ürün, kargo gecikmesi vs. gibi sıkıntılardan sonra sinirlenerek çok uzun zamandır kartımı mail order'a kapatmıştım ve internetten kesinlikle alış veriş yapmıyordum. ancak dermokozmetik ürün satan eczanelerde satılan yüksek fiyatlı almak istediğim ürünlerde hiç bir kampanya olmayınca sitede ki uygun fiyatları görerek tekrar cesaret gösterip risk alarak mail orderımı açtırdım ve siteden yüklü miktarda alış veriş yaptım.. saat 2 de verdiğim sipariş ertesi gün saat 3 de tarafıma geldi ve ürünlerde hiç bir problem yoktu. telefonda görüştüğüm bayanlar gayet samimi ve yardımcı olmak için koşturuyorlar. sayelerinde online alışveriş konusunda olan fobimi yenmiş ve rahatlamış bulunuyorum..var oldukları sürece sadece kendilerinden alışveriş yapacağıma emin olsunlar. internetten alışveriş konusunda yıllarca kazık yemiş bir bahtsız bedevi olarak kendilerine teşekkür ediyorum. kaplanı kediye döndürdüler...sitelerinden kendilerine şimdi mail attığım gibi üşenmedim bir de buraya yazdım. yani mutluyuz efem.

edit : şirketin genel müdiresi 10 dakika geçmeden tarafıma gayet anlamlı ve güzel bir teşekkür mesajı yazarak geri dönüş yapmış...o yüzden diğer sitelere hizmet ve memnuniyet nasıl olurmuş ders ve kapak olsunlar..
  • siparişimi 1 günde ulaştıran, ürünleri çok iyi paketleyen ve sürpriz olarak 2 adet tester gönderen site. fiyatlar da kesinlikle daha ucuz her yerden.