şükela:  tümü | bugün
  • hanimin kozmetik alisverisleri icin kullandigimiz site. sanirim altinci siparisimiz oldu. henuz hicbir sorun yasamadik. ikinci gün ürün elimize sorunsuz ulaştı. birkaç ucuz ürünü öne cikarma çakallığını yapmamışlar, genelde ürünler piyasadan ucuz. hep şikayet etmek için entri girmeyelim dedim bir de teşekkür edelim.
  • cilde dost, kaliteli cilt bakım ve kozmetik ürünleri satan sitenin en güzel özelliklerinden biri "daha ucuzunu buldum" uygulaması. bu sayede ürünü almadan önce hangi sitede ne kadara bulduğunu bildirip bir gün içinde gelen kuponla o fiyata sahip olabiliyorsunuz.
  • her türlü cilt bakım ve kozmetik ürününü bulacağımız bir yermiş.. inanmıyordum test ettim, tescillendi. 3 kez sipariş ettim sorunsuz geldi. verdim şükelasını dermokozmetika
  • son günlerde internet alışverişleriyle ilgili duydugum rezaletlerden sonra biraz korkarak yaklaştıgım ama 24 saatten kısa süren teslimatıyla korkularımı boşa çıkartan alışveriş sitesi, aradıgım ürünü en ucuz fiyatına bulmuş olmam da cabası.
  • buradan okuduğum yorumlar neticesinde ilk alışverişimi yaptım, ertesi gün elimde oldu. ürünler iyi paketlenmiş son kullanma tarihleri 2017' ye kadar olan ürünlerdi. ayrıca deneme boy kremde koymuşlardı kutuya. ıkinci alişverisi de gerceklestirdim ilki guzel gelince, onda da sıkıntı yoktu. tek olumsuz tarafları ürünler elime ulaştığıktan sonra ürününüz kargoya verildi diye gecikmeli olarak mesajın gelmesi.
  • (bkz: dün verdiğim siparişimi az önce elime ulaştıran, müşterilerine karşı son derece saygılı alışveriş sitesi.) süper hızlı çalışan ve satın aldığım üründen daha çok eşantiyon yollayan bonkör sitedir. ilk defa alışveriş yaptım ve bundan sonra (bkz: eczanemizde.com) yerine kullanacağım sitedir. eczanemiz.com'dan bir sürü alışveriş yaptığım ve denemek istediğim ürünlerden numune istediğim halde hiç göndermezlerdi. teşekkür ederim dermokozmetika.
  • yorumlardan sonra en kısa sürede deneyeceğim site. temkinli olunması gereken site olarak (bkz: eczanemizde.com)

aylar sonra gelen ekleme: 2 gün önce ilk alışverişimi yaptım. dün teslim edildi. paketleme çok iyiydi. ürünlerde sorun yoktu. şimdilik bir sıkıntı yok. alışverişe devam..
  • herkes gayet iyi yorumlar yapmış ama internetten yaptığım alışverişler arasında tek memnun kalmadığım alışverişi bu sitede yaptım. bildiğin eksik ürün göndermişler faturayı tam kesmişler. mail atıp durumu bildirdim ama cevap yok. numuneyi falan geçtim ürünü gönderselerdi bari.
  • alış veriş yapmaktan son derece memnun olduğum site. yanlış ürün seçip farkedince iptali yapmam gerektiğinde hiç uğraştırmadan direkt işlemi gerçekleştirmiş parayı aynı günde iade etmişti. daha öncede yaptığım alışverişlerden hep memnun kalmıştım gayet güvenilir ve memnun kaldım kendilerinden.
  • çaylaklara reklam yaptıran alışveriş sitesi.

nedense bireylere sanki kullanmış ve memnun kalmış gibi reklam yaptırınca o reklam sayesinde epey müşteri çekeceğini sanıyor alışveriş siteleri.

oysa bilmiyorlar ki daha da itici hale geliyor.

bi de çaylak hesapla yapıyorlar ya, o çok komik.