• sitede canlı olaral görüşme sağladıgım bir bayan siparişinizi verince haber verin tester gönderilmesini sağlayım dedi ve siparişimin diğer gün elime geçmesine ek olarak 8 tane kadar testerda gönderilmiş . böyle ufak sürprizlere bayılan bir insan olarak beni baya mutlu ettiler. bu yorumuda gerçekten hakettiklerini düşündüğüm için yazıyorum, uygun fiyatlar iyi hizmet ve hızlı gönderim.bundan sonra sık sık görüşücez dermokozmetika!
  • galiba turkcell e ait bir e-şirket. buradan bir şey alınca fatura o şekilde geliyor. vodafone a geçtik hala turkcellden kurtulamadık. dermoeczanem kullanmaya devam öyleyse...
  • bi daha yolumun düşmeyeceği site.

özet: güvenmeyin, buradan alışverişiniz yapacaksanız ürün tanıtımıyla ilgili mutlaka ekran görüntüsü alın. sonra eksik gönderip ürün açıklamasını ona göre değiştiriveriyorlar.

şampuanımı eczane yerine internetten alayım dedim, bu sitede serum hediyesiyle birlikte epey uyguna geliyordu, dört tane aldım. aynı gün kargo yazıyordu, iki gün sonra verildi, neyse benim için bu kısım o kadar önemli değil. sonunda kargo bana ulaştığında pakette serum merum yoktu ve ürünün sayfasına tekrar baktığımda açıklamasından "serum hediyeli" ifadesinin çıkarılmış olduğunu gördüm. iletişime geçtiğimde (ki araya haftasonu girdiği için bu da birkaç gün sürdü) bana önce faturamda serum olmadığını söylediler, sonra ürünün linkini gönderdiler ve "öyle bi açıklama yok" dediler, "aldığımda vardı" dediğimde "yakın zamanda güncellenmemiş" dediler. serum hediyeli yazdığından eminim ama kanıtım yok. hayal görmediğimi şurdan da anlıyorum, ürün yorumlarında serum hediyesiyle ilgili kullanıcı yorumları mevcut. yani gerçekten açıklama sonradan değiştirilmiş.
  • yorumlardan sonra en kısa sürede deneyeceğim site. temkinli olunması gereken site olarak (bkz: eczanemizde.com)

aylar sonra gelen ekleme: 2 gün önce ilk alışverişimi yaptım. dün teslim edildi. paketleme çok iyiydi. ürünlerde sorun yoktu. şimdilik bir sıkıntı yok. alışverişe devam..
  • çaylaklara reklam yaptıran alışveriş sitesi.

nedense bireylere sanki kullanmış ve memnun kalmış gibi reklam yaptırınca o reklam sayesinde epey müşteri çekeceğini sanıyor alışveriş siteleri.

oysa bilmiyorlar ki daha da itici hale geliyor.

bi de çaylak hesapla yapıyorlar ya, o çok komik.
  • sut misiri adlı kullanıcı.. ne yapalım şimdi çok ayıpladık dermokozmetica.com u. siz önce iletişime geçeceksiniz site ile ve çözmeye çalışacaklar . sonrasında sorumluluk ahlakına uymayan davranışları olur ise buraya taşıyacaksınız.
  • hanimin kozmetik alisverisleri icin kullandigimiz site. sanirim altinci siparisimiz oldu. henuz hicbir sorun yasamadik. ikinci gün ürün elimize sorunsuz ulaştı. birkaç ucuz ürünü öne cikarma çakallığını yapmamışlar, genelde ürünler piyasadan ucuz. hep şikayet etmek için entri girmeyelim dedim bir de teşekkür edelim.
  • buradan okuduğum yorumlar neticesinde ilk alışverişimi yaptım, ertesi gün elimde oldu. ürünler iyi paketlenmiş son kullanma tarihleri 2017' ye kadar olan ürünlerdi. ayrıca deneme boy kremde koymuşlardı kutuya. ıkinci alişverisi de gerceklestirdim ilki guzel gelince, onda da sıkıntı yoktu. tek olumsuz tarafları ürünler elime ulaştığıktan sonra ürününüz kargoya verildi diye gecikmeli olarak mesajın gelmesi.
  • son günlerde internet alışverişleriyle ilgili duydugum rezaletlerden sonra biraz korkarak yaklaştıgım ama 24 saatten kısa süren teslimatıyla korkularımı boşa çıkartan alışveriş sitesi, aradıgım ürünü en ucuz fiyatına bulmuş olmam da cabası.
  • cilde dost, kaliteli cilt bakım ve kozmetik ürünleri satan sitenin en güzel özelliklerinden biri "daha ucuzunu buldum" uygulaması. bu sayede ürünü almadan önce hangi sitede ne kadara bulduğunu bildirip bir gün içinde gelen kuponla o fiyata sahip olabiliyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap