şükela:  tümü | bugün
  • yine bir gün internetten çılgınca alışveriş yaparken rastgele aldığım bir krem. seboreik egzamadan muzdarip insanlar olarak genelde kurtulmak için her yolu deniyoruz pek sorgulamadan. bu rahatsızlığın saç derisinde yol açtığı sorunlar için çoğu insanı head and shoulders clinical strenghtile tanıştırıp aldığım hayır dualardan sonra bu ürünü de paylaşmak konusunda motive oldum.

kremi kullanmaya başlayalı henüz 2 hafta bile olmadı, içinden çıkan talimatta günde üç kez kullanılması önerilmiş ama ben hatırlarsam maksimum sabah akşam sürüyorum. buna rağmen burun kanatlarım ve yanlarındaki kızarıklık ve pullanmalar ciddi ölçüde azaldı, kaşlarımdakiler de bir miktar azaldı ama sanırım saçlı deride etkisi daha sınırlı. baya da stresli bir dönemimdeyim aslında ama bu şartlar altında bile hızlı etki gösterince paylaşayım istedim belki ihtiyaç duyan birinin karşısına çıkar.

ben hepsiburada'dan almıştım bir gazla, başka yerlerde daha ucuza varmış şimdi reklam yapmamak için siteyi söylemeyeyim. yalnız hakkında hiçbir yerde tanıtım falan yok, gaza gelip 1 kere ürettikleri bir şey değildir inşallah. tam işe yarayan bir şey bulduk derken piyasadan kaybolursa üzülürüm :)