şükela:  tümü | bugün
  • kaliteli güneş koruyucuları üreten firma.

6 aylık çocuktan tutun da 98 yaşındaki insana kadar herkes kullanabilir.
    lazer epilasyon sonrasında bile güneşlenirken, yanık izlerinden koruyan ürün.
  • kozmetik ürün alıp seneler içinde cildinizi mahvetmek istemiyorsanız, tercih edebileceğiniz dermatolojik ürünlerden biri.
    güvenle kullanabilirsiniz.
  • antiseboreik şampuanı dünyanın en kötü kokan şampuanı olmakta birinciliğe oynar. daha ilk kullanımda buram buram çam reçine ve hafif kuru et kokusuyla kendimden bayılmak üzereyim.
  • göz kreminden memnunum. içerik olarak çok güzel, içindeki maddeler yabancı markalarda olunca fiyat 100 küsurdan aşağı olmuyor, bu markada 50 liradan daha az şu an. paraben ve parfüm de yok. shea butter olduğundan kıvamı biraz yoğun; iyi nemlendiriyor ama bazı göz altı kapatıcılarının altına uygun olmayabilir.
  • şampuanina bayılıyorum. ivroşe kullandım çok uzun süre çok güzel kokuyor saç kremleriyle destekliyince ıhmmm. sonra bişe kokmak istemediğimi fark ettim bi de bitkiselliği değil, renkli içeriğiyle kalıyor aklımda otacı’ya geçtim. ısırganlısı var onun da. geçen sene eczaneden bi hap almıştım saçlar için yüz küsür liraydı yuh dedim kadın da şampuan veriyo bu hafta yanında bence seviceksiniz dedi. iyi dedim bi deniim, derhal hastası oldum. başta kötü bi kokusu varmış gibi duruyo kötü de değil de güzel hiç değil. ama durulayıp çıkınca saçınızda bi koku kalmıyor. arada iltifatlar alıyorum ay saçların ne güzel, aa ne güzel kokuyo, yumuşacıkmış vs. baya keyifli oluyo demek güzel kokuyo aaah aahh maddelerin verdiği özellikle mutlu olmak ne lamemiş. ama yumuşacık yaptığı bir gerçek~.~yaşasın kendim.
  • cilt soyucu kremi, renk düzenleyici toniği ile beraber kullanıyorum yaklaşık iki aydır. alkolsüz bir tonik yazar mısınız dediğim dermatologum tavsiye etmişti kremle beraber, çok memnunum. bu ay kremden de tonikten de bir kutu bitirmiş olacağım ve kremimi siyah noktalar için olan acgun kreme çevirdim, daha doğal cilt bakımına yöneldiğim için tonik olarak da ıspartadan sipariş verdiğim yüzde yüz olduğunu bildiğim gül suyuna geçeceğim. güneş kremim de bu markadan, sürdüğüm günler yüzüne ne sürdün ne güzel gözüküyorsun diye soruyorlar. memnun kalmadığım tek ürünleri şampuanları oldu, hem küçük hem boyutuna göre pahalı hem de temizlediğini hissetmiyorum. cilt bakımında saç bakımından kesinlikle daha başarılı olan marka.