• bıyık bölgemde hali hazırda 3 yıldır, hafif, beni rahatsız etmeyen, gölge gibi bir leke vardı. yazın çıktığım tatil sonrası, güneş kremi kullanıp, şapka takmama rağmen tatil sonunda var olan lekenin yoğunlaşıp kararmasıyla, leke kontrolden çıkmış ve beni rahatsız etmeyi başarmıştı. öyle bir leke ki, kapatıcı sürsem bile kendini belli ediyordu.
    dermatoloğa gidip, lazer tedavisindense öncelikle krem tedavisi görmeyi istediğimi söyledim. doktorun reçete ettiği şekilde, dermoskin'e ait arbutin kompleks krem ve vitamin c plus kremi eşit miktarda karıştırıp, lekeli bölgeye her akşam yatmadan önce, ince bir tabaka halinde sürdüm. gündüzleri ise güneş kremini özellikle lekeli bölgeden eksik etmedim. ve dermoskin'in ürünleri, o her yere yayılmış, ne yapsam da gizleyemediğim lekeyi 1,5 ay gibi bir sürede eski haline döndürdü.

eğer yüzünüzde leke çıktığı gibi kullanmaya başlarsanız, hiçbir lekenin kalmayacağını düşünüyorum. en azından ben bundan sonra öyle yapacağım.
  • kaliteli güneş koruyucuları üreten firma.

6 aylık çocuktan tutun da 98 yaşındaki insana kadar herkes kullanabilir.
    lazer epilasyon sonrasında bile güneşlenirken, yanık izlerinden koruyan ürün.
  • dil ve marka vizyonuna kafayı yemişçesine takmış biri olarak ismini ilk duyduğumda bir avrupa markası neden "dermo" ve "skin" gibi aynı anlama gelen iki kelimeyi yan yana koysun ki kesin türk firmadır bu dedim ve evet yanılmadım.

bee beauty için de aynı şekilde haklı çıkmıştım. ilginç bir şekilde bu olayı çözdüm sanki.

derdini si***** dediğinizi duyar gibiyim ancak bu yaklaşımlar benim için önemli. dermokozmetik firmaları ticari faaliyet haricinde güvenip yüzümü, gözümü teslim ettiğim için duygusal bağ da kurduğum oluşumlar. bu yüzden de bütüncül bir marka vizyonunu esas görüyorum.

ayrıca türkiye'deki hangi üniversite misal arbutinin ciltteki etkilerini uzun vadede takip edip deney/çalışma üretmiş de türk markasını kullanmaya teşvik etsinler beni? bilim mi bıraktılar ortada, evrim konusunu bile birçok üniversite bölümünden çıkardılar. dünya pazarına böyle bir karneyle açılsan götüyle gülerler. adamlar yıllardır patent alayım, teknoloji geliştireyim diye üretip duruyor, bilim insanı, kaynakları, trial and error gibi konulara senden katbekat ileride. senin hazır bazlarla yaptığın kremleri alırlar mı?
  • kozmetik ürün alıp seneler içinde cildinizi mahvetmek istemiyorsanız, tercih edebileceğiniz dermatolojik ürünlerden biri.
    güvenle kullanabilirsiniz.
  • göz kreminden memnunum. içerik olarak çok güzel, içindeki maddeler yabancı markalarda olunca fiyat 100 küsurdan aşağı olmuyor, bu markada 50 liradan daha az şu an. paraben ve parfüm de yok. shea butter olduğundan kıvamı biraz yoğun; iyi nemlendiriyor ama bazı göz altı kapatıcılarının altına uygun olmayabilir.
  • aha/bha kremini beyaz noktalar icin kullanmaya baslamisken birden beliriveren gunes lekesi icin kullandim ve bol surdugumden olsa gerek orasi sivilce yarasi gibi oldu, kabuklandi, iyilesti ve yaradan iz kalmadi. gunes lekesi de gitti. beyaz noktaları ise daha belirgin hale getirdi sanirim temizleyecekmis gibi geliyor hadi bakalim ins.
  • be bright toniği muhteşem olan markadır. gece ve gündüz yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum ciddi anlamda koyu sivilce lekerimin rengi bir nebze açıldı ve cildim ışıl ışıl parlıyor. aynı zamanda acnegun yüz yıkıma jeli kullanıyorum ilk başlarda cildimi çok yordu ama şuan iyi geldi. açıkçası uygun fiyatlı olması tercih etme sebebimdi ama acnegunı bırakıcam ama be bright demirbaşımdır bundan sonra. nemlendirici olarak üzüm çekirdeği yağı kullanıyorum bunu da buraya not düşeyim. süslü sözlüğe çevireyim burayı.
  • cilt soyucu kremi, renk düzenleyici toniği ile beraber kullanıyorum yaklaşık iki aydır. alkolsüz bir tonik yazar mısınız dediğim dermatologum tavsiye etmişti kremle beraber, çok memnunum. bu ay kremden de tonikten de bir kutu bitirmiş olacağım ve kremimi siyah noktalar için olan acgun kreme çevirdim, daha doğal cilt bakımına yöneldiğim için tonik olarak da ıspartadan sipariş verdiğim yüzde yüz olduğunu bildiğim gül suyuna geçeceğim. güneş kremim de bu markadan, sürdüğüm günler yüzüne ne sürdün ne güzel gözüküyorsun diye soruyorlar. memnun kalmadığım tek ürünleri şampuanları oldu, hem küçük hem boyutuna göre pahalı hem de temizlediğini hissetmiyorum. cilt bakımında saç bakımından kesinlikle daha başarılı olan marka.
  • ürünleri piyasaya göre uygun fiyatlı, içerikleri temiz underrated türk markası.
  • bu kadar az girdi girilmesine şaşırdım şu sıralar çok popüler yerli türk markası . kendisinden arbutin ve aha/bha krem almıştım ve açıkçası güzel etki gösterdi ama kullanma tarihi geçtiğinden mi ne sanki artık etki göstermiyor
hesabın var mı? giriş yap