• 12 ekim 1969 california doğumlu beysbolcu. montreal expos. takimi ile 1993- 1998 arasi görüldü sarı sahalarda.

spor hayatini inceleyince farkettim ki dravdan bir oyuncudur.
    engin beysbol deneyimlerime dayanarak doldurduğum bu ukteyi tüm "miami köpekbaliklari" oyuncularına ve cefakar eşlerine adıyorum.
  • 2017 nba draft'ı 29. sıra seçimi olan eski colorado oyuncusu point guard.

san antonio spurs tarafından seçildi.
  • san antonio spurs tarafından seçilen buralara entry doldurmasını umut ettiğim point guard.
  • gelişim ligi'nde önceki sezon oldukça iyi performans gösteren san antonio spurs oyuncusu. yaz ligi'nde de oldukça verimli gözüküyor. seneye iddiası kalmayan spurs'de önemli bir yan parça olma potansiyeli var.
  • sezon başlangıcına çok az kala, 6-8 hafta arası sahalardan uzak kalacağı açıklanan oyuncu.
  • spurs topçusu. mesela bir oyuncuya herhangi bi takım topçusu dediğinizde bu pek anlam ifade etmez: nikola jokic, nuggets topçusu dersek bu cümleden anladığımız şey jokic'in nuggetsda forma giydiği olur. ancak spurs topçusu bir anlam ifade eder. sadece spurste forma giyiyor olmak demek değildir.

çok çalışkan bir topçu. nbade 2. sezonu için yaşlı bir oyuncu olmasına rağmen(94 doğumlu) kendini çok geliştiriyor. son maçlarda görüyoruz ki potansiyeli benim hiç olduğunu tahmin etmediğim kadar varmış. son maçlarda spurs de kendisi de gayet iyi oynuyor

yürüyedur çocuk
  • kyle anderson'ın kafasına klay thompson'ın yüzünü monte ederek sentezlenebilen basketbolcu.
  • yürüyeduruyor çocuk.. maşallah
  • san antonio'nun guard pozisyonunda onca kayıptan sakatlıktan sonra bu arkadaşa doğru yatırım yapıp bu seviyelere çıkarması tam bir san antonio işi kendisi çok iyi bir basketbolcu olucak , dün akşam ki gsw galibiyetinde gerçekten harika bir iş çıkardı , playofflarda sas'ın karşısına çıkan takımın vay haline.
  • bugün san antonio'nun seriyi evine taşıdığı maçta 36 sayıyla yıldızlaşan guardı. popun nba'e sunduğu bir başka bilnmeyen bir oyuncu.
    bugün derrick white sas hucumunun sıkıştığı anlarda eli titremeden o kadar kritik şut attıki bu gerçekten fevkaledenin fevkindeydi.
    white'ın bu performansı sonucunda sas denver önünde 2-1 öne geçti ve saha avantajını korumaya devam etti.
hesabın var mı? giriş yap