şükela:  tümü | bugün
3510 entry daha
  • sınavdan bir önceki geceye kadar inadına beklemek ve o son gecede "bu gece sabaha kadar çalışsam bile nasılsa geçemeyeceğim" diyerek yatağa geri dönmek.
  • an itibariyle pdf formatındaki bir kitaptan ceza hukuku çalışmam gerek. tableti açtım, ekran parlaklığını da son seviyeye getirdim. hali hazırda yüzde 12 olan şarj, bu şekilde baya çabuk bitecek, tablet kapanacak ve benim de çalışmama bahanem ortaya çıkmış olacak. böylece ben de en heyecanlı yerinde ara vermek zorunda kaldığım kitabımı gönül rahatlığıyla okumaya devam edeceğim.

edit : ben bu entryi girene kadar şarjı yüzde 10'a düşmüş bile.

edit 2 : hayır tablet şarj olurken açıp ders çalışmaya devam edemem. patlama riski var, hiç gerek yok durduk yere adrenalin yaşamaya.
  • şu sıralar çılgınlar gibi black mirror izlemek. maalesef çok az kaldı bitmesine ve beni kitabın başına döndürmesine :(
  • cumaya yetişmesi gereken iki araştırma ödevim ve cuma günüde bir sınavım var
    meclis tvdeki kavgayı izledim şimdide çay taşmış millete araçlarınızı çekin dediler ona bakmaya gidiyorum
  • ders çalışılan yerden çıkıp odaya gelmek ve tam tamına 22 dakika uyumak...
  • ders çalışmamak için yapılanlar listesi yapmak.
  • whatsapptan herkese mesaj atip duruyorum. cok canim sikiliyor. insanlari biktirdim yani o kivama getirdim ya helal bana. yarinki sinavimda da basarilar o yea
  • kar küremek

evet, bence ben bugün kendimi aştım ve bugüne kadar yaptığım yüzlerce saçma şeyin ötesine geçerek aşağıya indim ve arabanın arasında birikmiş diz boyu karı faraşla, evet el kadar bir faraşla küredim.

sonuç: tabii ki yarın dışarı çıkamayacağım; deli misin, temizlenir mi o kadar kar.
7 entry daha