şükela:  tümü | bugün
35 entry daha
  • alınmak istenen ve kontenjan sınırı olan dersleri dolmadan seçebilmek için o günün sabahı erkenden kalkılıp bilgisayar başına geçilir ve seçimin başlaması sabırsızlıkla beklenirdi.
    ben de çok şükür her seferinde istediğim seçmeli dersleri almayı başarmıştım.
  • şu an içinde bulunduğum durum. seçmeli dersler büyük sorun.

aynı zamanda istenen ders alınabilecek mi? ya da istenen dersin istenen şubesi seçilebilecek mi? yeterli kontenjan açılacak mı? hadi sen seçtin de danışman onaylayacak mı? gibi soruları beraberinde getiren durum.
    bütün gün bunları düşündük. lütfen bu sefer sorunsuz bir şekilde hallolsun hepsi.

edit: dört kişi organize çalıştık yine de istediğimiz iki dersi alamadık be. 100 kişinin istediği derse 30 kişi kont. açarsan böyle olur tabii.
  • önden almak istediğim dersleri belirtmeme rağmen vermeyen sevgili stars, seni artık bir programdan çok yaşayan bir organizma olarak görmeye başlamış bulunmaktayım. şunu bil ki; biz öğrencilerin en yakın arkadaşısın. ödevler, projeler, attandancelar ve notlar için senle hep içli dışlıyız. gün geliyor eş-dostla değil senle vakit geçiriyoruz. gün geliyor arayüzünde saatlerce hoca ve ders kovalıyoruz ve sen bize istediğimiz dersi vermiyorsun... peki neden? bunca sevgi ve tatlı şımarıklığın bedeli bu mu? bizi hep o kişiyle aldatıyorsun biliyorum. senin patronun ve hatta seni yaratan kişi olabilir ama a-t-a-l-a-r sana bizdeki sevgiyi ve bitmek tükenmez olan şevki verebiliyor mu? seni bizim gibi yüceltiyor mu?
    -duyyyy sesimii 6 harfli... duy, duy ki bu yüce sistem ona veremediğin sevgiyi biz sevgili kölelerine versin...

edit: imla