şükela:  tümü | bugün
  • nickinden yola çıkarsak (bkz: burhan pazarlama) olması muhtemel kişi.
    yeni bir yazarmış, hoşgelmiş.
  • mahlasını beğendiğim yazar. bu vesileyle bütün şehir hatları işportacılarına selam ederim.
  • engelliler hakkında ufuk açıcı ve ders alınası bir giri yazan yazar. (bkz: #42885883)
  • geldiğinde hakkında bir şeyleri ilk ben demiştim:

"aha yeni bir yazar. bunu da ben keşfettim. dilerim sözlüğün bilgi kaynağı olması için çaba gösterir. şimdilik yazdıkları öyle gibi de bakalım ne getirecek süreç.
    bu arada troll çıkar mı diye düşündüm bir an için ama...

not: akademi üyelerimiz biliyor, verilen troll geri alınmaz...

(bkz: troll besleme ve yetiştirme akademisi)."

işte kesinlikle bir bug bu: sildiğin -çöpten de sildiysen eğer- entry'i editleyebiliyorsun fakat canlandıramıyorsun...

silme ve canlandır(ama)ma gerekçesi: bu bir ara gidiyorum silin bana yazdıklarınızı dedi mesaj attı. sildim o ister de yapmaz mıyım? sonra geri geldi, canlandır(ama)mak şart oldu...

bir de en son buluşmamızda fark ettim ki epey kilo vermiş. artık ben gibi üç tane etmiyor iki buçuk falan işte. :)

sinema ve eski türk filmleri üzerine de yazıyor arada.
    astronomi ve bilimkurgu üzerine bilgili de.

odo'cu olması şaşırtmaz da beni. le guin sever ne de olsa.
  • güzel insan. ucan kardan adamin mucidi.
  • beyefendilik kitabının yazarı, geyiğin dibine vurduğumuz arkadaşım.
    bir yıldız bükücü.
  • steven seagal'le nasıl bir ilişkisi olduğunu tam olarak çözememiş olmakla birlikte her halukârda dikkatli olunması gereken bir yazarmış gibi hissediyorum.

(bkz: yumuşak atın çiftesi pek olur)
  • sayesinde satin aldigim surusune bereket kitaplarla takip ettigim yol gosterici ayak izleriyle bu sefer bir sehirde karsilastim. evet sevgili arkadasim; varolmayan sovalye, zirhindan soyunmus olsa da agilulfo'nun halen oralarda bir yerlerde oldugunu ben de biliyorum artik.
  • yaaaaaaaaaaaaaani hakkında yazılan bunca olumlu şeyi gölgelemek istemem tabii amaaaaaaaaaaaaaaaa adfadfgagfadfgfdaa yok yeaaaaa biz kendi aramızda anlaştık, gördüklerimi bildiklerimi buraya yazmama şartı ile büryan ismarlıcak bana :)) (ayy bu memleket beni bozdu ayol, bildiğin avantacı oldum çıktım ehi) haaa ısmarlamazsa o zaman yazarım, o ayrı. (ay bi de şantajcı olmuşum hiiiç farkında olmadan^^) o vakte kadar;

(bkz: tanırım iyi çocuktur)
  • aslında uyumasa iyi birisi:

bilgiyi merak edip öğrenmek kadar , bilgiyi anlamak , onu özümsemek ve gerektiğinde ukalalıktan uzak durarak kullanmak çok önemli. bu saydıklarım kadar, hatta daha da önemlisi ise sahip olunan bilginin paylaşılmasıdır. bilgiyi kendimize saklamak, başkalarından mahrum etmek bencilliktir.

dersaadet vapurlari kadrolu isportacisi'da bilgiye çok aç, herşeyi öğrenmek ateşiyle yanıp tutuşan yazarlaradan biri. geçtiğimiz cumartesi gece yarısı tutturdu yine izmir iktisat kongresini anlat bana diye. dedim ki; "saat geç oldu, bu saatte şiirden, şairlerden, aşktan, hayattan konuşmak lazım, kongreyi başka zaman anlatırım." sonra başladım şiirden, kafiyeden, şairlerden anlatmaya bir baktım uyumuş.

yaa bi dakika yaa !!!
    ne oldu yine anlamadım ki ?
    adamın doğum gününü kutlayayalım diye geldim bi kamyon laf ettim.
    ee körle yatan şaşı kalkarmış , kusurumuza bakmasın artık.

iyi ki doğmuş , iyi ki tanışmışız kendisiyle.
    kutlu olsun , mutlu olsun.

33 kere maşallah.