şükela:  tümü | bugün
  • bir çok kişi reklam başlığı reklam başlığı diye ağlayacak ama kesinlikle ücret alınıp açılan bir reklam başlığı değildir.

eğitim için fiyatını uygun bulduğum, işleyişi güzel olan bir eğitim setinden bahsetmek istiyorum.

zaten ekşisözlüğü bırakmış bir kullanıcı olarak, sınavlara hazırlanan öğrencilere ufak da olsa bir katkım olsun istedim.

http://www.derspektifhibrit.com/ web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

teog ve ygs sınavları için ders ders oluşturulmuş soru bankaları mevcut. diğer soru bankalarından farkına gelirsek.

bu kitapların içinde maksimum 15 sorudan oluşan yaprak testler bulunmaktadır ve her yaprak testin sonunda optik form bulunuyor.

bu optik formu derspektif hibrit mobil uygulaması ile okutup cevaplarınızı internet ortamındaki üyeliğinize aktarabiliyorsunuz. detaylı raporlar, çözüm videoları vb özelliklere sahip olan bu uygulama ile gelişiminizi kolayca takip edebiliyorsunuz.

ayrıca testleri çözüp cevaplarınızı aktardığınızda, yaptığınız yanlışlara göre size özel akıllı bir test oluşuyor. (internet ortamında)

böylece bir yerine iki kitap almış gibi oluyorsunuz iki kat test çözebiliyorsunuz.
  • her ne satıyorsa, ilk seferde okuyabilene bedava vermesi gereken web sitesi.