şükela:  tümü | bugün soru sor
 • zamanında bir arkadaşımın tavsiyesiyle üye olduğum özel ders sitesi. üye olmak için para vermeniz gerekiyor olması baştan insanı tereddütlere sevkediyor. benzeri olan ancak para verilmeden üye olunan sitelerdeki zibilyon tane ilan arasında kaybolmaktan çok daha makul bir durum aslında bu. hakkını teslim etmek lazım eğer kendinizi doğru düzgün tanıtmışsanız sadece birkaç ay içinde gardrobunuzu yenileyecek kadar paranız olabilir. mesela ben şu sıralar yüklü bir sefere çıkmak için son hazırlıklarımı tamamlamak üzereyim. haydi rastgele...!

  yıllar sonra editi: dersverilir.net, üyesi olarak kaldığım 4-5 yıl boyunca beni neredeyse hiç pişman etmedi. hatta adamlar bildiğin vefalı lan. artık ders anlatmakla falan pek işim olmadığı için uzun süredir üyelik yenilememiştim. elemanlar direk ismime hitaben bir mail atıp yeniden üye olup olmayacağımı, olmak istersem eski üye olmamdan kaynaklı indirimli üyelik alacağımı falan yazmışlar. gözlerimden iki damla yaş süzüjklşişjlklk yok lan öyle değil de sevindim yani resmen. paraya para demediğim zamanlar geldi gözümün önüne. çayımdan bi fırt çekip uzaklara daldım...

  yalnız burada sıkıntılı bir durumdan bahsetmek lazım. buraları okuyan olursa diye yazayım: benim üye olduğum zamanda mail adresini sonradan değiştirme opsiyonu yoktu. halbuki ben uzun zamandır yeni bir mail adresi kullanıyorum mesela. dolayısıyla onların sisteminde kayıtlı eski mail adresime attıkları "tülay ne olur geri dön !!!" temalı mesajları çok geç gördüm. erken görsem ona göre aksiyon alırdım. hmffs neyse. bizden geşti, genşler düşünsün artık.

  edîd-î sânî: maili değiştirebiliyorsun diye meşaz geldi. yani mantık olarak zaten öyle olması lazımdı ama benim hafızamda neden böyle bir yer ettiğini bilmiyorum. belki de benim dikkatsizliğim. neyse bu küçük bir mevzuydu zaten o kadar takılmayın. işinizi iyi yaparsanız verdiğiniz parayı kat kat fazlasıyla alırsınız emin olun.
 • 1 yıllık üye olup da hiç öğrenci bulamayanların üyeliğini 1 yıl daha uzatığını söyleyen ama uzatmayan site. kendilerine defalarca mail atmama ve panelden 12 ay daha uzatılması linkiyle başvurusunda bulunmama rağmen hiçbir işlem yapmadılar.

  zaten türkiye birincilikleri olan bir hocadan piyasa fiyatına özel ders alacak öğrenciyi 1 senede bulamadılarsa, 2 senede de bulamayacaklardır.

  paranıza yazık...
 • http://www.dersverilir.net/ adresinden ulaşılabilen özel ders ilan sitesi.
 • arkadaşımın abonelik aldığı ve özel ders bulduğu sitedir. şiddetle üye olmayı önermekte. özel ders bulmak için ödenilen ücrete değiyormuş.
 • 6 aylık paketine üye olduğum ve 4 ay geçmesine rağmen tek bir öğrenci bile bulamadığım site.

  edit: aradan 1.5 yıl geçmiş ve bir tanıdığın tavsiyesi üzerine tekrar denemeye karar verdiğim sitedir. bir süre daha üyeyim artık kısmet sözlük.
 • özel ders sitesi.

  burada eşimin bir üyeliği vardı, onu yenilettik. daha sonra şehir değiştirmek durumunda kaldık, fakat bu sitede ayarlara girdiğinizde üye olurken seçmiş olduğunuz şehri değiştiremiyorsunuz.

  bu durum ile ilgili sitede yazan telefonu aradığımızda, bir sekreter çıkıyor ve bu konuyla ilgilenen şahsın şehir dışında olduğunu söylüyor. 20 gündür aralıklarla aramamıza rağmen sürekli aynı cevabı veriyorlar: "biz ilgili kişiye ileteceğiz ve size geri dönüş yapılacaktır". tahmin edeceğiniz üzere hiçbir geri dönüş yapılmadı.

  bu kadar kolay halledilebilecek bir değişiklik için siteyle ilgilenen sadece bir kişinin olması gerçekten sıkıntılı bir durum.

  edit: buraya yazmam ile bir alakası oldu mu pek bilmiyorum fakat sonunda ilgili kişi aradı ve yapmak istediğimiz değişikliği düzeltti. yeni bir sisteme geçmişler o yüzden iletişim problemleri olmuş. neyse, ilerleyen zamanlarda müşterilerin isteklerine iyi bir zamanlamayla dönebilmeleri dileğiyle.
 • iş yaşamımda bir atak yapıp, ingilizcemi istediğim seviyeye getirmek için ne yapsam derken karşıma çıkan ve beni 3 ayda "konuşma özürlü"den "konuşmaya hevesli" statüsüne yükselten ingilizce hocama ulaşmamı sağlayan site.

  ilanları incelerken hangi öğretmenin iş yaşamına, hangisinin gündelik hayata, hangisinin dilbilgisine odaklanarak ders anlattığını çok rahat görebiliyorsunuz.

  ben iş ağırlıklı konuşma için uygun gözüken üç kişiyi aradım, ikisiyle birer deneme dersi yaptım ve en memnun kaldığım hoca ile 3 aydır devam ediyorum.

  öğretmenler için olay nasıl işliyor bilmiyorum; ama benim gibi kurslardan bıkıp artık özel ders almak isteyenler için kullanışlı bir site.
 • altı aylık onaylı hesabımla tek bir öğrenci dahi bulamadığım site. o zamanlar son meteliğim olan 100 lirayı buraya ilan vermeye harcamıştım. yazık oldu.
 • müşteri hizmetleri konusunda bakkal seviyesinin bir tık altında kalan sitedir. önceden böyle değildi fakat an itibariyle ha musluğa konuşun ha telefondaki hanfendiye. ikisinde de değişen bir şey olmadığını göreceksiniz.
 • üye olsam mı diye düşündüğüm site. zira armut.com dan bıktım, özelders.com dan bir şey çıkmıyor. ama 12 aylık üye olamam bu parasızlıkta. belgelerimi onaylamak için de 20 tl daha istiyor. yani ya 87 tl ya 117 tl'yi gözden çıkarmak lazım. buradan öğrenci bulan varsa yazsın ya :(