• şarkıyı söyleyen haluk levent duyulmazsa, çok rahat bir şekilde megadeth şarkısı sanılabilecek yapıda şekillenmiş bir şarkı.
  • dinlemekten bıkmadığım mukemmel haluk levent sarkısı
  • sabahtan akşama kadar dinlediğim, dinlemekten asla bıkmadığım, bana sevdiğim insanı hatırlatan ve haluk levent in çok güzel söylediği mükemmel şarkı.
  • özellikle
    'biliyorum bu is boyle çözülmez
    düsünüp susmak içime dert olur' dizeleriyle hislere tercüman olan şarkı.
  • takdire şayan haluk levent şarkısı. davul çok başarılı, gitar son derece gaz. tam kafa sallamalık.
  • sene 92..

haluk levent , kırklareli'de içkisiz bir cafede gitar çalıp şarkı söylemektedir . oradaki işlerini bitirip istanbul'a döneceği bir haftasonu kendini edirne'de bulur ve arkadaşları vasıtasıyla edirne'de bir barda çıkma fırsatı yakalar . sahneye çıkar ve bir şarkı okur . bu şarkı artık hayatını değiştirmiştir .. haluk levent , müzik hayatında ilk farkedilişlerini yaşar , 1 yıl sonra da ilk albümü piyasadadır .. işte bu şarkı o gece şöyle başlamıştır : "düşündürdüüü yine beni gözleriiin ! "
  • sozleri de asagidaki gibidir :

dusundurdu beni yine gozlerin
    her bakisin icimde ates olur
    beni benden alir senin sozlerin
    biri biter otekisi dert olur
    gecmiste kaldi artık mutlu gunler
    deli gonlum sana hala vurgundur
    yeter artik yeter gonul feryat et
    bir bakarsin düslerin gercek olur
    biliyorum bu is boyle cozulmez
    dusunup susmak icime dert olur
    yeter artik yeter gonul feryat et
    bir bakarsin duslerin gercek olur
  • sözü ve müziği gökhan şeşen'e ait olan, banu'nun kanımca çok daha güzel yorumladığı, damardan şarkı.
  • banu'dan ve haluk levent'ten önce grup gündoğarken'in söylediği şarkıdır; zira grubun 1987 çıkışlı 'bir yaz daha bitiyor' isimli ilk albümünde yer almıştır.
  • çağdaş türkü gibi bir şarkı.

(bkz: karacaoğlan)
hesabın var mı? giriş yap