• tarihteki kadim teselli ustalarıyla teselliye muhtaç gönülleri buluşturan, mecit ömür öztürk imzalı ilginç bir eser. kötü günlerimde şöyle bir göz atayım diye elime aldım, gerçekten kendimi iyi hissettirecek birçok şey buldum içinde.

abdulkadir geylani'den sokrates'e, spinoza'dan imam gazali'ye kadar birçok düşünür bir araya getirilmiş.

http://www.kitapyurdu.com/…-99-teselli-/421503.html
  • son günlerde fazlasıyla revaçta olan kitap. özellikle mahpus yolu gözleyenler için ilaç niteliğinde.
  • sıkıntılı bir dönemimde kitapçıda adı ilgi çekici geldiği için elime aldığım ve bir daha da bırakamadığım kitap. yazarı sanki benim dertlerimi bizzat biliyormuş ve bizzat bana hitap ediyor gibi yazmış kitabı. sıkıntıda olan, dertli olan varsa alsın okusun. ağırlıklı olarak dini motiflere yer verilmiş olsa da, doğudan batıdan birçok düşünürün fikirlerine yer veren başarılı bir kitap. alın aldırın.
  • şuan elimde girişini okuduğum kitap. bir şey dikkatimi çekti ve yazmak istedim, buda filozof olarak kategorilenmiş. buda.. filozof.. buda.. en azından alim sıfatını hakediyordu.
  • yarısında olduğum ve gayet beğeniyle okuduğum, sanırım kendimi kötü hissettiğimde elime alıp karıştıracagım başucu kitabı olacaktır.

farklı düşünür yazar vs ile desteklenen 99 konu ve bunlara insanoğlunun bakış açısını çizmektedir.

tavsiye edilir.
  • okudukça beğeni kat sayımın arttığı kitap. o kadar güzel bir anlatımı var ki tesellilerinden ziyade önemli ilim ve bilim adamlarının sözleriyle yaşanmış örneklerle insanı içine çekiyor. başucu kitabım olacağı kesin.
hesabın var mı? giriş yap