• canlı performans denildiğinde izmir'de aklıma gelen harika sesli sanatçıdır. uzun zamandır hakkında sözlüğe yazmak istiyordum bugün yıllanmış eşya şarkısını youtube'da görmemle yazmam gerektiğini anladım.

ilk entry'sini girdiğim bir başlık olsun istedim.
  • denildiği gibi izmir’in nadide seslerinden biridir. ses aralığı geniştir. yok canım o kadar da değil çıkamaz dediğiniz her sese basar. bildiğim kadarıyla arkasında eşinin orkestrası çalar. oekestra da izmir’deki mekanlara göre kalbur üstü bir orkestradır.
  • bugün öğrendim kendilerini; günde en az 3 doz dinliyorum. izmirli olması da ayrı bir güzelliği. o ne ses be abla!
  • an itibariyle bodrum sahne ıstanbul'da hakan altun izniyle sahneye çıkan şarkıcıdır.
    yine an itibariyle ahmet kaya - giderim şarkısını söylemekte ve kulağımın duyu yetisini kısmen kaybetmeme sebep olmuştur.

güçlü ses bu kadar abartılı söyleyince son derece irite olmakta ve bu hanımefendi de bunun örneğini göstermektedir.
  • bedir şarkısı diyorum köşeme çekiliyorum.
  • anlık olarak elif nun tınısı duyabileceğiniz güzel sesli şarkıcı. sayende albümü gayet başarılıdır, tavsiye olunur.
  • deme isimli yeni sarkısı oldukca basarılı. guzel sesli yorumcu.
  • maşallah iyi ses var. son çıkış neydi öyle https://www.youtube.com/watch?v=bjymg-uuxt8
  • hakan altun ile olan düetine tesadüfen denk geldiğim öğlen saatlerinden beri aralıksız bir şekilde dinlemeye devam ettiğim yorumcu.
  • ne zaman dinlesem pavyon duygusu aliyorum, hic pavyona gitmedim halbuki. yani boyle delikanli tavirlarla, dusuk butceli pavyonlarda sanatini icra eden kadinlar geliyor gozumun onune. sanki her an elindeki kadehi sahnede yere birakacakmis gibi geliyor.
hesabın var mı? giriş yap