şükela:  tümü | bugün
  • kırklareli mhp belediye başkan adayı, bugün devlet bahçelinin gerçekleştirdiği mitingdeki kalabalığı düşünürsek yarışta bende varım demiştir hemde iddialı bir biçimde. kırklareli halkının içinden oluşu efendiliği ve mantıklı projeleriyle umarım seçilir.
  • kendisi orta okuldayken türkçe öğretmenimdi. çok beğenirdim ben onu ama çok değişmiş ya. yazdırdığı yazımı beğenip sınıfın ortasında okumuş utandırmıştı beni. :) siyasete atılmaya niyetlenmiş seçim afişlerinde gördüm yüzünü yıllar sonra anılarım depreşti.
  • mhp 2015 milletvekilleri seçimlerinde kırklareli 1. sıra adayı olmuş.

https://www.facebook.com/…7858511841018?pnref=story
  • seçimi kaybetmiş güzel insan, inşallah önünde başarılı bir siyasi kariyer olur.

çok az farkla kaybedince haklı olarak itirazını yapmış, tekrar sayım sonrası yine kaybettiği kesinleşince "şaibe vs" gibi çirkef söylemlere girmeden, sinsice köşesine çekilmeden gidip rakibini tebrik etmiş ve başkanım demiştir.

--- spoiler ---

derya bulut: "başkanım büyük bir zafer kazandı, bende bu seçimi kaybettim. siyaset çok zor bir şey. şimdi sabırsızlıkla kızımın ve eşimin yanına gidip onlara sarılarak uyumak istiyorum. yaklaşık 17 bin oy aldık. sayın başkanıma da, bize de gönül verenler çok fazlaydı. sosyal medya üzerinde bir çok mesajı okudum. her zaman şunu söyledim 'allah bana haksız bir oy ile kazanmayı nasip edecekse, o koltukta oturmayı nasip etmesin.' gururluyum, çünkü sayın başkanımında şaibeyle kazanmadığına dair bugün somut, hukuki gerçeği ortaya koyduk. evet üzüldük ama kırklareli adına tarihe asla şaibeyle geçmeyecek, hakkıyla kazanılan bir seçim olarakta geçeceği için gururluyum"
    --- spoiler ---

böyle güzel insanlara ihtiyacımız var.