1. müjdat gezen sanat merkezi konservatuarda okumuş,ardından yine aynı yerde hocalık yapan,işinin hakkını sonuna dek veren,gelecekte hakettiği yerlere geleceğine inandığım yetenekli insan.bu sezon müjdat gezen tiyatrosunda sanat yönetmenliği yapan apo kayanın yazıp yönettiği, dur bi dakka oyununda oynamakta ve harikalar yaratmaktadır...
  2. daha önce apo kaya'nın yazıp yönettiği dur bi dakka oyununda seyrettiğimiz, son bir kaç bölümdür de, tülay'ın lokeldeki kankası rolünde izlediğimiz başarılı, oyuncu. parlak bir yetenek var bu kızda, dikkatli takip etmek lazım.
  3. çok çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.yalan dünya dizisindeki konsomatris rolünde o kadar doğal diyalogları var ki hayran kalmamak elde değil.

iyi bir tiyatrocuymuş aynı zamanda.yolu açık olsun!
  4. yalan dünya'nın gizli favorisi. süper oyunculuk.
  5. yalan dunyadaki rolunde ilk gordugumde vay be pavyondan secmisler hafif sive tam tip kucukde bir rol vermisler diye dusundugum kisi. bunlari okuyorsa kendisinden cok ozur diliyorum. muthis oyunculuguna hayranim.
  6. yalan dunya'da en cok guldugum karakteri oynayan, muthis yetenekli oyuncu. tek bir cumlesine yayinlanan tum bolmulere guldugumden daha cok guldum.
  7. sanki o hep oradaymış, gelip yalan dünya setini üzerine kurmuşlar hissi veriyor insana. tam tadında bir doğallık var oyununda.
  8. nasıl ya, ben bu kadını hakkaten pavyonda çalışan bi abla sanmıştım, heralde doğal olduğu için yalan dünya'da oynatıyolar filan diye düşünmüştüm; çok ciddiyim! aslında oyuncuymuş; takdir, sevgi, saygı.
    son zamanlarda gördüğüm "gerçek anlamda" en iyi oyuncu.

derya karadaş hakkında bilgi verin