şükela:  tümü | bugün
 • ibrahim tatlises'in, sahneye cikmasi uzerine hakkinda "geregi yapilir" yorumunu yaptigi bayan.
 • insan ne kadar karizmatik olursa olsun can derdi başka canım...
 • vurulduğu andan itibaren "ay bırakmayın beni, bırakmayın beni..." diye bağıran ancak 100 erkekten sadece 2 kadının önüne atlayarak kaldırmaya çalıştığı, bu esanada bütün erkeklerin saga sola kacistigi* ve acil servise kaldırılan, yeryüzünün en kötü şarkıcısı vede en racon/fırın taşı * * adamı olan ibrahim tat' ın eski nikahsız i. bu olay biz erkeklerin bu tür olaylar karşısında ne kadar duyarsız olabileceğimizi göstermiştir. kendi kendimizi çok kınıyorum.
 • ¨aldatilmaktan korkan aldatir oldurulmekten korkan oldur¨ vurulmadan once bu lafi soylemistir kendisi .acep kim yeni kaset cikaracak yine ,derin derin dusunuyoruz bakalim .*
 • "derya hanım" -> "deryanım" -> "veryanım" -> "veranım" -> "veralynn"... (amanın, allah sonunu benzetmesin)
 • tatlıses'in perihan savaş'tan sonraki hayat arkadaşı.
  1983'te günah, 1985'te yalnızım ve 1987'de gülüm benim olmak üzere 3'ü de tatlıses'e ait filmler de rol aldı.

  tatlıses'in gözlerine bakınca derya'yı gördüm (allah allah), dünya dünya yalan dünya bir kız sevdim adı derya (derya), yanağında alı var deryalım (deryalım), dertler derya olmuş ben de bir sandal (yıkılmışım ben), onu görünce yandım biraz derya'ya daldım, onu görünce yandım biraz hülya'ya daldım (aklıma gelmeyen başıma geldi) gibi şarkılarında adı geçer...

  (bkz: adalet durak)
  (bkz: necla nazır)
  (bkz: perihan savaş)
  (bkz: hülya avşar)
  (bkz: sezer güvenirgil)
  (bkz: seda sayan)
  (bkz: melike zobu)
  (bkz: sevtap parman)
  (bkz: asena)
  (bkz: vs)
 • en favori cümlesi "o sır benimle mezara gidecek" cümlesidir.

  ibrahim tatlıses'ten ayrıldığında, önce bir dizide başrol oynaması teklif edildi, kabul etti ama dizi yayınlanmadı. neden yayınlanmadığını sordular? "o sır benimle mezara gidecek" dedi.

  sonra bir mekanda şarkı söylemeye karar verdi, ilk gecesinde vurdular. vurulduğu gece "beni ibrahim tatlıses vurdurttu" dese de, sonra çark etti. neden çark ettiğini sordular. "beni ibrahim bey vurdurtmadı, şüphelerim var ama o sır benimle mezara gidecek" dedi. sonra da "vurulmadan önce biri beni aradı, tehdit etti ama kim olduğunu söyleyemem, benimle mezara gidecek" dedi.

  kendisini vuran kişiden neden davacı olmadığını sordular, sekmedi, "bu sır benimle mezara gidecek" dedi. ibrahim tatlıses ve asena ilişkisi için de, ibrahim tatlıses'le ilgili bu güne kadar gelen her soru için de, bu cevabı verdi.

  bugün kameralar yaklaştı, ibrahim tatlıses suikasti ile ilgili sorular soruldu, cevap vermedi. yakında ayşe arman'a röportaj verir, "bu sır benimle mezara gidecek" derse, şaşırmayın.

  bu arada ne mezarmış, amk. içine giresim geldi. lost'un 7. sezonu gibi.
 • urfalı sopranos ailesinin sırları ne kadar ilgi çekici ise artık işte, ilgi çekici demek ki.
  adam daha hastaneden çıkmadan çiğköfte zincirine eklenen halkalar artmaya başladı.
  gerçi burada bayaa bi mitolojik durumlar da mevcut o yüzden cidden lost'a filan daha çok benziyor sanırım.
  mağarada doğup imparatorluk sahibi olmak, ölümsüzlük filan gibi keywordler var. tanrı tanrıçayı cezalandırıyor ama tanrıça sevmeye devam ediyor. love never dies. love is bulletproof. tanrıça okeanos riverus.
  cidden hollywood iğrenç deyince bir de kızarlar yaw.