şükela:  tümü | bugün
 • avukatmis, cizgi film karakteri gibi bi kadin..konusmasi, maskulin tarzi falan son derece gicik. argumanlarinin sacmaligina girmedim bile
 • türkiye'de hukukun namusunu koruyan adalet sevdalısı birisi.. allah yolunu açık etsin..
 • dün tarafsız bölgede izledim kendisini. hukukçuyum dedi. ama ben racon kesecek mafya annesi sandım kendisini. bir davada hakime olsa "hüşşş alo, bi susun lağn" dermiş gibi bir edası var. erkek-egemen bir iş ortamında çalışa çalışa hanım olduğunu unutmuş galiba.
  ayrıca sözleriyle "aslında yandaş değilim" derken net bir şekilde iktidardan yana bir tavır koyarak beni kendisinden soğutmuştur.
 • rte ve avanesinin yıllardır en ağır hakaretlerini, hedef göstermelerini ve iç savaş kışkırtmasına hizmet eden ithamlarını hoşgörüyle karşılayan, ama kemal kılıçdaroğlu'nun hafta itibarıyla ensar vakfı tecüvüzleri üzerinden aile bakanına ve rte'ye verdiği ayarla "siyasetin sert üslubu" hakkında habertürk'ün canlı yayınında ahkam kesen avukat. insan utanır. akp döneminde hukuk da ahlak da o denli yozlaştı ki derya yanık'ların sayısının çoğalmasına tepki gösterecek takatimiz kalmadı... hakkımızda hayırlısı...
 • hayatının en büyük hatasını şu an karşıt görüş programı'nda ismail saymaz'ın karşına oturmakla yapmış avukattır. tecavüz olayı nedeniyle ensar vakfı'nı aklamak için elinden geleni yapıyor ama ismail saymaz'ın sağlı soğlu darbeleriyle havlu atmak üzere.
 • dün akşam haber türk'te yayınlanan karşıt görüş adlı programda ismail saymaz kendisine çift vurup tek saymıştır.

  bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup üzerine ismail saymaz ile aşık atmaya çalışmak...
 • dün ensar ile ilgili ismail saymaz kendisine combo yapmış. ensar vakfı başkanı nın bile yapmadığı savunmayı siz neden yapıyorsunuz falan demiş... gerçekten neden acaba sonuçta kadın avukat, saçlar falan da kızıl gerçi ama ampül mü acaba diye bir bakayım dedim.

  lan bi kere de şaşırtın be:) hukukçuyum fala diyor bi de. al, cv: ak parti gaziosmanpaşa ve ibb meclis üyesi, beyoğlu belediye başkanlığı aday adayı, akp il yönetimi, istanbul il yönetim kurulu üyeliği, istanbul il başkanlığı siyasi hukuki işler birimi hukuk komisyonu vs... kadın neredeyse kuruluşundan beri akp'li çıktı :) he hukukçusun he..
 • bağlı olduğu partinin pisliklerinin örtmek adına, kendisini aciz duruma düşürmüş kişi. mevki,makam, para sevdasına birilerine yaranma furyasının kötü temsilcisi.
 • cnn türk'te didem arslan yılmaz'ın programına şimdilik kırmızı saçı, kırmızı ceketi ve asabi bakışlarıyla katılan avukat.