şükela:  tümü | bugün
 • dicle akp ilçe başkanı bugün öldürülmüştür
 • allah rahmet eylesin. insan olan insan bunu yapmaz. ama insan yok karşıda. yazıklar olsun. zerre meşruiyeti kalmaz artık umarım bu örgütün kürt halkının gözünde.

  tanım: öldürülen siyasetçi.
 • ölüm haberi cnnturk spikeri tarafından "başımız sağolsun" diyerek verilen parti ilçe başkanı. hükümetçe şehit ilan edilmesi şaşırtmayacaktır.
 • kudurmuş köpekler tarafından şehit edilmiştir. allah rahmet eylesin.

  ha bu arada başımız sağolsun denecek tabi. o da bu vatanın evladı, o da bı vatanın hainleri tarafından katledilerek şehit olmuştur.
  bunda abes bir açıklama yok. hainler tarafından yakılan her can bizim de canımızı yakmakta çünkü. akp'li, chp'li, mhp'li ve komünist partili farketmez.
 • merhuma allah'tan rahmet dileyeceğine merhum üzerinden hükûmeti tenkit etmeyi iş bilenleri görmemizi sağlamış rahmetli.

  o bölgede terör örgütüne rağmen kelle koltukta siyaset yapmaya çalışan bir insandı muhtemelen. bu memlekette bir siyasî partinin ilçe başkanı suikaste kurban gidiyor sene de 2016 yanlış olmasın 1993 değil. üstelik suikaste uğrayan hükûmetteki partinin bir mensubu gel gör ki yine hükûmete laf çakılıyor. öte yandan suikastin arkasındaki cinayet şebekesinin siyasî uzantılarına siz necisiniz, ne işe yararsınız bile denemiyor.

  merhuma allah'tan rahmet dilerim, allah taksiratını affetsin, ailesine sabır versin.
 • ekşi sözlük'te öldürülmeleri dikkat çekmeyen, çocukları gözü önünde vurulan iki partili daha vardı.

  (bkz: aydın muştu)
  (bkz: ahmet budak)

  katil çıkmış "akp dicle ilçe başkanı deryan aktert'in katledilmesini kınıyor, kendisine allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz." diye tweet atıyor.

  söyle o adamlarına çocukları gözü önünde babaları öldürmesinler. adam olsunlar dahası insan! diye kimse demiyor.

  insan gerçekten bazen ekşi piçlerine hayret ediyor.

  allah rahmet eylesin. barış güvercinleri tarafından öldürülen bi "insan" daha.