şükela:  tümü | bugün
 • oynaması oldukça zevkli, oda tasarım oyunu. para sıkıntısı olduğu herkesçe dillendiriliyor ama bence oyundan sıkılmamak için böyle olması daha iyi.

  meydan okuma diyeceğimiz, belirli saatlerde sona eren, oda konseptleri var. mesela; sahil kıyısında bir evin odası, dağ evinde yaşayan emekli çiftin odasını dizayn edin, genç kız odası vs. vs. çok sayıda kombinasyon oluşturabilecek eşya havuzu var şuanda. yaptığımız dizaynlar, diğer kullanıcılar tarafından artı anahtar ödülü ile teşvik ederek oylanabiliyor. ilk seviyelerde 2 dizayn arası seçim yapabiliyoruz. ödül olmasa bile başkalarının tasarımlarını görmek gerçekten çok keyifli. adamlar hem binlerce ürünün reklamını yapıyor, hemde eğlendiriyor. helal olsun.

  edit; para işi harbi sıkıntı yav. birde 5 yıldız alabilmek için bir çok kişi, konseptleri bitim zamanından hemen önce tamamlıyor. sonra çok saçma sapan tasarımları 5 yıldız almış, top dizayns diye karşımıza çıkmış halde görüyoruz.
 • esya odunc alayim diye kuzenime de zorla yukledigim oyun ama oyun degil bu aslinda diye kendisini kandirmaya calistim. o da dedi ki ben bu esyalarin gercegini istiyorum, kendi evimi duzmek istiyorum. sims bu dedi, hayir ya birak allah askina dedim ve degisik hisler yasadim simsciyim cunku 29 yasindaysam da ne olacakmis yani.
  konseptle alakasiz cirkin tasarimlar prim yapiyor yalniz ona ayar oluyorum.
 • oyun sevmeyen beni oyun bağımlısı yapan oyun. yeni ev çıksa da döşesem diye dilim dışarıda bekliyorum. aynı zamanda para tuzağı. gaza gelip çatır çatır diamond satın almak işten bile değil. o oyunu yükle bilmem kaçıncı seviyeye gel sana şu kadar diamond şeyleri de bir yere kadar çalışıyor. ev döşeyeyim derken pokere başlayıp kumarbaz olayazdım. seviye şartını tamamlamama rağmen diamondlarımı da vermedi şerefsizler. şu an bunları yazarken ne kadar komik bir durumda olduğumu fark ettim. ama içine girmeyen anlamaz. gidip döşediğim evlere bakıp bakıp uff ne biçim de zevkliyim diye egomu pışpışlayayım bari.
 • şu aralar telefonda oynadığım tek oyun olabilir. zaten simsle malikaneler yaparak büyümüş bir insan olarak bu kadar güzel bir arayüzle milyonlarca salon, yatak odası, bahçe döşedikçe döşeyesim geliyor.

  ah bir de paranın bu kadar çabuk bitmediği paragöz bir uygulama olmasaymış her şey daha kolay olacaktı ama yine de sanırım uzun bir süre takılı kalacağım ev dekorasyon oyunu.
 • sims oynayarak büyümüş nesile gayet kolay kaktırılable bir oyun. çok zevkli ama çok para yiyor aga.
 • 14. seviyedeyim amerigalı yer karosu halılara takmış hatunlardan daral geldi . bir de birbirlerine bir yıkama yağlama çekiyorlar mazallah.. şeker kız candytriplerinden kusmak üzereyim. yıllar sonra tetrisbağlılığıma dha yı ekledim. stoklarım ıyi, ıyi stoklu arkadaş arıyorum. sözlüğü foruma çevirmek
 • 29. bölümdeyim, buralara gelmek kolay olmadı. gerçekten güzel, arada para tuzaklarına düşüyorum maalesef.

  tanım: belirli parametrelere uymak kaydı ile eşyasız fakat belli bir karakteri olan odaları tasarımlama yarışması.

  ben en çok özel günleri temsil eden serilerini seviyorum, güncelden kopmuyor.
 • bu lanet oyunun yarattığı bağımlılıkla ilgili vice'ta çıkan yazı için: link
 • aşırı pahalı bir oyun. bu yüzden, yüksek bir puan almak istiyorsanız haftada 2 dizayn yapabilirsiniz... o zaman da oyunun zevki kaçıyor. yetkililere duyurulur.
 • puanlamada prime time mi var ?
  asiri sikimtonik designlar 4.5 falan nasil aliyor?