şükela:  tümü | bugün
 • kiefer sutherland'in amerikan başkanını canlandıracağı abc dizisi.

  http://www.empireonline.com/…us-president-tv-least/
 • maggie q ile kiefer sutherland i görünce yerimden 3m zıpladım resmen. umarım güzel dizi olur, 24 belki kiefersiz devam edecek bundan sonra ama kiefer diziye kendi havasını katacakmış gibi duruyor. tek falsosu benim için, kal penn. amk hiç sevmiyorum o hintli lavuğu.
 • jack bauer sonunda serseriliği bırakmış, amerikan başkanı olmuştur, ve olaylar gelişir.
 • ilk bölüm itibariyle tam bir 24 havası estiren bir dizi olmuş. ilerleyen bölümlerde bol aksiyonlu ve komplolu bir hikaye bekliyor gibi bizleri. hikayeye biraz duygusallık katılmaya çalışılmış ama hiç gerek yok böyle şeylere. jack bauer (bkz: kiefer sutherland) abimizi bir diziye/filme koyduğunuzda böyle sululuklara gerek olmaz*. basın komploları, twistleri, aksiyonu ve askeri teknolojiyi yeter.

  --- spoiler ---

  askeri kanadı yöneten generalin darbe planları da gözlerden kaçmadı*.
  --- spoiler ---

  özetle, '24sever' biri olarak şimdilik beğendiğim ve ileride hikayenin iyice karmaşıklaşarak heyecanlı olacağını düşündüğüm olan dizidir.

  not: izlerken bir "amerikan propagandası filtresi" ile izlemeniz gerekebilir*
 • benim icin gelmis gecmis en iyi aktor olan kiefer abimin yeni dizisi.
  en iyi evet.
  (bkz: 24/@xenophobe)
  (bkz: kiefer sutherland/@xenophobe)
  (bkz: jack bauer/@xenophobe)

  24 legacy faciasindan sonra (evet jack bauer'siz 24 cekmek faciadir) ilac gibi gelmistir. amerika'da gun icinde billboard'larda otobus giydirmelerinde her yerde reklamini goruyorum aylardir. bundan onceki touch vs gibi projeler gibi silik degil, belli ki iyi butce ayrilmis. eger ilk bolumler milletin ilgisini cekerse yurur gider.

  objektif olursam, eger kiefer olmasa ilk bolume 7/10 verirdim. kiefer var 10/10 would bang.
 • --- spoiler ---

  ilk bölümüyle jack bauer havasında olmasa da gayet de güzel bir kiefer sutherland performansı izleyeceğimiz belli olan dizi. saldırıyı yapan büyük olasılık içerden gibime geliyor ama bakalım. ben kiefer sutherland'in savaş odasında durum değerlendirme yaparkenki yüzünde "acele etme general, bunu yapanı bulunca ağzını yüzünü s.keceğiz
  zaten" ifadesini yakaladım.

  --- spoiler ---
 • ilk bolum sonrasi net sekilde diyebilirim ki; son donemlerde kalitesi iyice dusen dizi piyasasinda bu dizi tutar. kiefer sutherland olmasi basli basina izleme sebebi zaten; ama konusu da guzel gibi duruyor. umarim sacmalamazlar da su kitlikta guzel bir dizimiz olur.
 • sağda solda "klişe" diyen ergenlerin türeme alametleri başlamışken belirtelim ki "klişe", doğru ve zamanında kullanıldığında muazzam bir seyir keyfi vaat eder.

  klişe tek başına "kötü" bir şey değildir.

  son derece akıcı, dengeli, izlemesi keyifli bir dizi. klişeleri de güzel kullanıyor. umarım böyle devam eder.
hesabın var mı? giriş yap