şükela:  tümü | bugün
 • kendini drag kid olarak tanımlayan bir minik çocuk. ne düşüneceğimi bilemiyorum.
  twitter'da bazı iddialar çocuğun annesinin babasının zorlamasıyla bu tip bir işe kalkıştığını söylüyor. fena bir muhalefet var habere.
  çocuğun gözlerinde, gülümsemesinde mutluluk göremiyorum. bu tip gender işlerine girişmenin yaşının bu kadar düşmüş olması normal mi, onu da bilmiyorum. keşke biraz daha büyüyüp öyle karar verseymiş minik. çok erken geldi bana.

  https://twitter.com/…tatus/1137011335206588416?s=21

  (bkz: drag kid)
 • ebeveynin insanı nasıl şekillendirdiğini gösteren kurban. annesi 2 yaşında çocuğun eşcinsel olduğunu tespit edip ona göre çocuğu yetiştirdiğini söylüyor. 3-4 yaşlarında ru paul drag race programından etkilenip makyaj yapmaya başlayan çocuğun şimdiki hali çocuktan başka her şeye benziyor.
  sana karşı olanlara ne dersin gibi sorulara ezberlemiş gibi hep aynı sözü söylüyor: you are amazing. no matter haters.
  9-10 yaşındaki bir çocuğa neden nefret duyulsun ki? onun içinde bulunduğu durumdan nefret edilir ancak. hakikaten yazık.

  ''benim gibi çocuklar ileride daha çok görünecek. ben bunlardan ilkiyim.'' lgbt avukatıyım demeyi de ihmal etmemiş.

  ailenin seni desteklemesi harika diyerek çocuğu bir de ekranda teşhir etmişler. hareketlere dikkat.

  kişisel kanalından bir bardaki performansı. babasına göre yanında psikolog da var yani bu suç değil, her şey normal.

  ağır makyajla bir partiye gidiyor

  başka bir videosu
 • link

  10 yaşında çocuk.
  lgbt yürüyüşünde en önde.

  özellikle politik doğruculuktan kırılan büyük düşünce insanlarımız yorumlasın bu videoyu.

  mimar sinan sosyoloji falan yorumlasın mesela.
  buyrun çocuk lgbt + aktivistimizle karşılaşın.

  kendi bedeni, kendi kararı öyle değil mi?
  yani küçüğün rızası sonuna kadar var.
  küçüğün rızası varsa tamamdır.

  o halde?
  haydi alkışlayın arkadaşlar çocuk lgbt + plus aktivistler dönemi başlıyor.

  insanlar kendilerini nasıl hissediyorlarsa öyle ifade edebilirler.
  kimsenin kimsenin nasıl yaşayacağına dair söyleyebileceği bir şey olamaz.
  fakat çocuk deyince duracaksınız.

  10 yaşında çocuk tarikat yurduna da gidemez.
  başı da örtülemez.
  bir örgütün, bir partinin sempatizanı da yapılamaz.
  drag queen de olamaz abicim.
  çocuk eşcinsel olabilir.
  bu şekilde istismar edilemez.

  edit: başlık yüzünden lanetli çaylak yapıldım!!!

  sözlüğün ne olduğunu biliyorum.
  eşcinsel lobisi başka bir mantığı yok.
  fakat yanlış yoldalar. bu şekilde kendilerini yanlış anlatıyorlar.

  sebep de güya şu : çocuk lgbt aktivisti desmond is amazing şeklinde başlık açmam.
  yönlendirdikleri başlıkta iki entry vardı. birer ay arayla girilmiş.

  buradaki vurgu "çocukluk" vurgusu işlerine gelmedi.

  desmond is amazing bir sosyal fenomen mi kendisinden bu şekilde bahsedelim.
  kendisi once çocuk bir lgbt aktivisti.
  topluma nasıl tanıtacağız.
  başlığın hangisinin daha uygun olduğu gündeme gelişinden belli.

  modlara sesleniyorum bu saçmalığı düzeltin.
  burada bir adaletsizlik var. mahallecilik, gettoculuk yapmayın.
  eşcinsellerin mücadelesine de bu şekilde zarar veriyorsunuz haberiniz olsun.

  (bkz: ismin e hali'nin laneti kaldırılsın)

  derdim bir ay beklemek, beklememek değil.
  ortada kasıt var.
  var ve işlemi yapan kişinin dışında bir heyetin bir aylık bu lanetin hakkaniyetli olup olmadığını değerlendirmesini istiyorum..
  10 gün once lanetim bitti.
  ve lanetim bitmesine ragmen 10 gün hesabım verilmedi.
  dün teslim aldım hesabı. bugün yine lanetliyim.

  birkaç kişi çiftlik kurmuş baş alıyorlar.
  sözlük lanetim bittikten sonra neden 10 gün bekletti buna bir cevap var mı?
  o tarihler süs olarak mı duruyor orada?
  ipin ucu iyice kaçtı haberiniz olsun.
  lanetimi kaldırın!
  lanetimi kaldırın!
  lanetimi kaldırın!
 • çocuğun cinsiyeti olmaz.
  çocuktan kadın, erkek, lgbt birey olmaz, çocuk çocuktur.
  seks yapmak için tek kriter; hür iradedir.
  çocuğun hür iradesinden söz edilemez.

  fakat;
  bu örnekten yola çıkarak lgbt’nin haklı mücadelesine gölge düşüremezsiniz,
  lgbt’yi istismarcı gibi gösteremezsiniz.
  boş yapmayın,
  çocukları o kadar düşünüyorsanız ensarları kapatın.

  zorunlu edit;
  görüntüler apaçık bir şekilde çocuk istismarıdır, desteklenecek ya da savunulacak hiçbir yanı yok, çocuğa cinsel bir kimlik atfedilemez. peki bu bizim sorunumuz mu? hayır. türkiye'de herhangi bir çocuğun lgbt tarafından bu hale getirildiğini gördük mü? hayır. böyle bir şeye cüret etmeye kalkanın ülkemizde cezalandırılması için yasalar uygun halde mi? kesinlikle evet. ülkemizle alakası olmayan bu görüntüler üzerinden lgbt'ye cephe almak doğru mu? hayır. ensar gibi oluşumlar (sadece ensar da değil) defalarca istismarla gündeme geldi mi? evet.

  okuduğunuzu muhakeme edemiyorsunuz anladık da nasıl bir motivasyonla hakaret etme hakkını kendinizde buluyorsunuz bilmiyorum, hiç üşenmem tek tek suç duyurusunda bulunurum ardından tazminat açarım, ofisimle adliye arası yürüyerek bile 5 dk, siz bilirsiniz.
 • bu pedofilidir, hayır anası tarafından yaratıcı işlere yönlendirilmek yerine abuk subuk cinsel kimlik saçmalıklarıyla beyni iğdiş edilmesi nedeniyle değil (orası işin sözde ebeveynlik kısmı) çocuk bildiğiniz gay barda striptiz yapıyor ve dans ederken üstüne para atıyorlar. yapanın, emeği geçenin, göz yumanın allah belasını versin.
 • bu giyim şeklinde çocuğun mu bu kararı aldığı yoksa ailenin propaganda ile çocuğun aklına mı girdiğini belirlemek bence önemli. hayır yapamazsın deyip dövmek ne kadar mantıklı bilemiyorum. belki de geçici bir fazdır ama lgbt yürüyüşlerine götürmek kesinlikle yanlış çünkü gerçekten ahlaksızca görüntüler çok oluyor çıplak çıplak gezinenler gibi. küfür etmek yerine çocuk psikolojisi ile uğraşanların görüşlerini almak daha olumlu olur diye düşünüyorum.

  not: nick altıma ve entry'lerime bakabilirsiniz. akmhp'liyim. bir çocuğun gelişimi çok önemli. baskılayıp travma altına sokmaktansa, çocuğun bir psikolog yardımı ile gelecekte pişman olacağı şeyler yapmamasını sağlamak daha uygun olabilirdi. yani yarın bir gün drag queen'lik sarmasa kadın gibi makyaj yaptığı videolarından utanabilir çocuk.
 • aklı başında olup da lgbt'yi savunan herkes bunun saçmalık olduğunda hem fikir olacaktır.

  çocuğun kendi bedeni kendi kararı deyip işin içinden çıkamazsın. kendi rızası var deyip anormal bir şeyi normalleştiremezsin.

  rızası var deyip çocuk gelinleri normalleştirenlere -ve hatta legalize edenlere- karşı durmak da bunun en büyük örneğidir.

  cinsel yönelim başka şey, çocuk eğitmek başka. 18 yaşını geçmiş reşit insanların kararlarıyla 11 yaşında kafası karışmış çocuğun durumunu bir tutmaya çalışmak andavallıktır.
 • ya sunu bir anlayamadiniz, o ufacik beyninizle o kucucuk dunyanizla butun dunyaya yargi dagitmaya calismaniz gulunc demek isterdim ama saf cahillik. ınsanlar artik cocuklarini cinsiyetsiz yetistiriyorlar. erkege silah, kiza bebek yerine; cocugunu oyuncakciya goturup begendigini almasana izin veriyorlar. ıstedigi gibi giyinmesine izin veriyorlar. bizim turk kulturu, orfu ve adeti tek dogru degil! bakin yanlis demiyorum, tek dogru degil. sen bebek almaya kalksaydin agzina bir tokat yer otururdun ve cinsel kimligini bulamadan evlenirdin/evlendin de belki. youtube da bir bbc belgeseli var dunyanin degisik yerlerindeki seks isciligi uzerine, istanbuldakini izleyin de insanlarin cinsel egilimlerini saklamak icin nasil travestilere vermeye gittigini bi gorun.
  belirtmek istiyorum, bana da bu videodaki cok dogru gelmiyor, benim de kabullenmedigim noktalari var, ben de cocugumu boyle yetistirmek istemem fakat bir ailenin cocuguna sevdigi ve istedigi gibi kendini ifade etme ozgurlugunu vermesini de yargiliyamam. ha bu arada ailenin bu cocugu kameralar onune atip pr'ini yapmasini dogru bulmuyorum. ozet: lutfen ozellikle lgbt+ haklari konusunda bakis acisinizi degistirin. size hic zarari dokunmayip da kendi hayatini yasayan insanlara hayati zindan etmeyin.
 • yeni dünyanın soytarı düzeninin başka bir meyvesi.tüccar,mutluluktan uçuyordur.
 • cinsel yönelimin insanın hangi yaş döneminde keşfedildiğini bilmiyorum uzmanı değilim hetero bi erkek olarak hep heteroymuşum gibi geldiğine göre gay bi insan da sanırım aklı erdiği andan itibaren gay olduğunu biliyodur ama burada yapılması gereken henüz çok çok küçük bi oğlan çocuğunu bu şekilde istismar etmek olmamalı aynısı başıma gelseydi yani oğlum küçük yaşlardan itibaren kız çocuğu gibi davransaydı evvela pedagog vs destek almasını sağlardım ve durumu yönetip sağlıklı bi insan olarak yetişmesi için elimden geleni yapardım ebeveyni burada kesinlikle suçlu bence. bunun adı düpedüz çocuk istismarı. yayında ve yapımda emeği geçen herkesin amına koyayım diyerek noktalamak istiyorum sözlerimi.

  editlemek zorunda hissettim çünkü bi tane çıktıysa başkaları da çıkacaktır çocuğu pegadoga götürürüm dediğim için eşcinsel yönelimlerini tedavi ettirmek gibi salakça bi fikre inanabileceğimi zannetmiş gerizekalının biri

  hayır beyin fukarası hayır gerizekalı hayır sayın amınakoduğum çocuğum gay yahut lezbiyen olacaksa bile bunun utanılacak saklanılacak bişey değil normal bişey olduğunun bilincinde olsun özgüveni sarsılmasın cinsel kimliğinin babasının ona olan sevgisinde bi etken olmadığını bilsin diye götürürüm pedagoğa. entrynin ilk haline de gram dokunmuyorum çocuğum düzgün bi insan olarak yetişsin yazdıysam bunu straight gibi algılayan gözlerinize sokayım