şükela:  tümü | bugün
 • the matrix’teki gözlükle uçan adam ile stranger things’teki ampüllü deli kadının kötü olacağı daha fragmanından belli olan yeni filmleri.

  https://youtu.be/ebmoopeowlk
 • keanu reeves'ın 20 eylül 2018 tarihinde gösterime girecek filmi.

  link
 • keanu reeves'in fragmandaki görüntüsünden dolayı fragmanın john wick serisinin devam filmi veya geçmişiyle ilgili bir dönemi kapsadığını düşündüm.ve bu konuda yanlız olmadığımı da düşünüyorum
 • keanu reeves'in john wick 3'ün set aralarında uğrayıp oynadığı film. saç sakal, giyim kuşam ve konuşma şekli bildiğiniz john wick.
 • gerçekten çok güzel bir film olacağa benziyor
 • filmde yönetmen ve senarist victor levin.

  her eve imdb
 • sadece keanu reeves yüzü suyu hürmetine bile izlenebilecek film. yaşlanmış olsa dahi benim icin hep neo.

  kesinlikle kötü değil. başroller film boyu sadece konuşuyorlar. uçakta konuşuyorlar, arabada konuşuyorlar, kırlarda bayırlarda konuşuyorlar, masada konuşuyorlar, yatakta konuşuyorlar, hep konuşuyorlar. film bundan ibaret. ama sevdim. donuk karakterleri seviyorum, bu filmdeki karakter de donuk bir karakterdi bence, odun desem daha iyi mi olurdu bilemedim.

  filmle ilgili canımı sıkan tek şey az salonda gösterimde olmasıydı. çeşitli değişkenleri kombinleyerek anca bugün gidebildim. bu beni çok kızdırdı.
 • iki gözümün çiçeği keanu reeves in yıllar sonra romantik komediye döndüğü film..

  filmin en ilginç özelliği, tüm konuşmaların, kalabalık bir düğün ortamında tanışan iki insan arasında geçmesi... yani filmde keanu ve winona dışında kimse tek kelime etmiyor.. bişey içer misin diyen garson bile yok...

  bu iki asosyal ve sorunlu tip, öyle mekanlarda, öyle anlarda, öyle konular konuşuyorlar ki, yüksek sesle kahkaha atmamanız mümkün değil.

  evet itiraf ediyorum, bu adam bi kuru sandalyede saatlerce otursa, ben film diye onu bile izlerim... ama bu film gerçekten benim için çok keyifli bir pazar sabahı geçirme nedeniydi..
 • john wick'ten sonra frank karakteri başımı tam anlamıyla şişirdi diyebilirim.

  uzun uzun diyalogların olduğu bu romantik komedi filmini izlerken uyuduğumu itiraf etmek isterim.

  --- spoiler ---

  nerede uyandım biliyor musunuz? hani şu dağ aslanı mı, vaşak mı, puma mı tartışması sonrası frank bayıra karşı yatırıyordu winona'yı. filmi 5+1 ile izliyordum. bunda kötü bi şey yok. annem yan odada gayet edepli hint dizisi izliyordu. frank'in boşalırken çıkardığı sesle uyandım. sahneyi görünce sesi nasıl kısacağımı şaşırdım.

  --- spoiler ---

  odadan çıktığımda telefonla uğraşıyor numarası yapıyordu kadıncağız. kim bilir ne düşündü? bu yaştan sonra proxy kullanıyor dedirtmem kendime. puanım 5/10 (metro hatrına)
 • winona rydersalma hayek'e benzettiğim film oldu. ayrıca kafa boşaltmaya izliyorsanız izlemeyin bence. sürekli konuşuyorlar. kelimenin gerçek anlamıyla: sürekli. güzel film ama yine de. fena değil.