şükela:  tümü | bugün
  • the matrix’teki gözlükle uçan adam ile stranger things’teki ampüllü deli kadının kötü olacağı daha fragmanından belli olan yeni filmleri.

https://youtu.be/ebmoopeowlk
  • keanu reeves'ın 20 eylül 2018 tarihinde gösterime girecek filmi.

link
  • keanu reeves'in fragmandaki görüntüsünden dolayı fragmanın john wick serisinin devam filmi veya geçmişiyle ilgili bir dönemi kapsadığını düşündüm.ve bu konuda yanlız olmadığımı da düşünüyorum
  • keanu reeves'in john wick 3'ün set aralarında uğrayıp oynadığı film. saç sakal, giyim kuşam ve konuşma şekli bildiğiniz john wick.
  • şimdiden ısındığım film. eminim güzel olacaktır.
  • gerçekten çok güzel bir film olacağa benziyor
  • filmde yönetmen ve senarist victor levin.

her eve imdb
  • keanu reyiz'in bir kez daha abidevi "leon" karakteriyle karşımıza çıktığı flim.
    tutmaz yalnız bu.
    bunu anlayabilecek adamlar romantik komedi diye seyretmez.
    bunu seyredecek kadınların da kafası basmaz.
    şimdilik şirin bi şekilde yarım saattir zekice comeback'lerle birbirlerine sinir oluyolar. ama bir mizojinist ve mizantrop olarak kafa dağıtmalık ve katlanılabilir bi flim diyebilirim.
    flim bitti editi: güzel flim. pleasantly surprised.
  • sadece keanu reeves yüzü suyu hürmetine bile izlenebilecek film. yaşlanmış olsa dahi benim icin hep neo.

kesinlikle kötü değil. başroller film boyu sadece konuşuyorlar. uçakta konuşuyorlar, arabada konuşuyorlar, kırlarda bayırlarda konuşuyorlar, masada konuşuyorlar, yatakta konuşuyorlar, hep konuşuyorlar. film bundan ibaret. ama sevdim. donuk karakterleri seviyorum, bu filmdeki karakter de donuk bir karakterdi bence, odun desem daha iyi mi olurdu bilemedim.

filmle ilgili canımı sıkan tek şey az salonda gösterimde olmasıydı. çeşitli değişkenleri kombinleyerek anca bugün gidebildim. bu beni çok kızdırdı.
  • iki gözümün çiçeği keanu reeves in yıllar sonra romantik komediye döndüğü film..

filmin en ilginç özelliği, tüm konuşmaların, kalabalık bir düğün ortamında tanışan iki insan arasında geçmesi... yani filmde keanu ve winona dışında kimse tek kelime etmiyor.. bişey içer misin diyen garson bile yok...

bu iki asosyal ve sorunlu tip, öyle mekanlarda, öyle anlarda, öyle konular konuşuyorlar ki, yüksek sesle kahkaha atmamanız mümkün değil.

evet itiraf ediyorum, bu adam bi kuru sandalyede saatlerce otursa, ben film diye onu bile izlerim... ama bu film gerçekten benim için çok keyifli bir pazar sabahı geçirme nedeniydi..