• raid kullanmış biri olarak değerlendirdiğim zaman; kesinlikle 100 kat daha etkili olduğunu söyleyebilirim. kullandığım süre içinde sinek sesini bile duymadım.
  • üzerinde karasineklerde de etkili yazmasına rağmen, prize takılı olan bir tanesinin hemen 1,5 metre ilerisinde bir adet karasineğin şu an durduğu alet.
  • büyük boy karasinekler hariç tüm sineklere etkili. onlarla da eski usul başa çıkmak gerekiyor artık.
  • iki gündür rahat yatmamı sağlayan alet. bir haftadır ısırmadık yer bırakmayan sivriler, sorarım nerdesiniz.

(bkz: savaş mı istiyorsun kamon)
  • bir işe yaramayan hede. sivrisinekler taşşak geçiyor resmen. üstelik eczacıbaşı sanki minik bir şirketmiş gibi bu ürünleri değiştirmiş. eskiden bu ürünlerde anahtar varmış kapatıp açıyormuşsun. yenisini alınca da üstündeki anahtardan kapatıp açabilirsiniz, açıldığında kırmızı bir ışık yanar diyor ama bakıyorum bakıyorum ne ışık var ne anahtar. meğerse bu şirket ürünü değiştirmiş ama kutusunu değiştirmemiş. böyle de sikimsonik alet.
  • kapıyı pencereyi aç yat.. hiç inandırıcı gelmiyordu ta ki deneyene kadar. 1 aydır kullanıyorum acayip etkili... ortada ne sivrisinek ne bişey. yatmadan 30 dk. önce takıyorum sabah prizden çekiyorum. cidden harika bi ürün. diğer muadillerini denemedim lakin denemeye de gerekyok artık. harika sivrisinek kovucu.
  • bir haftadır ortalama 7 sivri katlettiğim evimde dün huzur içinde yatmamı sağlayan zımbırtı.

ben de hiç böyle bir performans beklemiyordum, çok şaşkın ve mutluyum.
  • bu gece test etme şerefine nail olduk. herhangi bir işe yaramadığı gibi sineklerin üzerini pist olarak kullandığı, yorulduklarında dinlenme amaçlı konma konaklama yaptıkları elektrolikittir.
  • yaz ayının olmazsa olmazı haşere öldürücüdür. sprey olanları odaya sıktıktan sonra belli bir süre odayı kapatıp içeri girememeye neden olduğu için tablet olanlarının kullanımının daha pratik olduğunu söylebilirim.
  • raid'in üzerinde ışık olan elektrolikitler bir işe yaramıyordu. arkadaş tavsiyesi üzerine denedim. üç gündür kullanıyorum. odada tek bir vızıltı bile duymadım.
    sivrilere ölüüüüüüüm yaşasın tellioğulları
hesabın var mı? giriş yap