şükela:  tümü | bugün
  • en zayıf noktası: iddiaya girmek. girerken de kaybedeceğini anladıkça iddiayı yükseltip sonunda evi arabayı kazanan tarafin üstüne yapmak.
    en sevdiği teknoloji: örgü makinesi. öyle teleportmuş, klonlamaymış işi olmaz. "örgümü örerim sessiz sakin" der.
    en sevdiği işletim sistemi: bulunduğunuz yıl dörde tam bölünüyorsa macosx, üç karenin toplamı olarak yazılamıyorsa linux, asal sayıysa windows.
    en sevdiği tarayıcı: "chrome fena değilmiş aslında".
    en sevdiği oyun: blizzard o gün ne nasib ederse. sonuçta hayır da şer de blizzard'dan.
  • ssg, tekken'de replay ve cooper'i 150 kere yenmenin gururunu ya$amaktadir, ayak sesleri gelir:

detay: lan bi oynamayi bilmiyonuz.. dur eziim $u herifi..
    ssg: hay hay buyrun
    detay: coystiimi versene olm ben bu tarafta oynayamam
    ssg: al onu da bunu da

..(3. mactan sonra)

detay: sabit oynamayalim, slklcl oynamayalim, estetik oynayalim vik vik bik bik
    ssg: kapuera yapiyorum daha ne estetik olacam olm
    detay: allah belani versin senin be
  • inanmasi guc ama 10 yil sonra kendisinden yine bir kasa ice tea kazandim.

(bkz: #59235)
  • bu adam butun gun ice tea icher.. sonra kalkip bana quake'te yenilir.. ardindan ravel'e quake'te yenilir.. sonra hincini almak icin duvarlara saldirir..
  • avusturalya'da bir kuş türü var,
    dallardan ev yapıyor ama yere, ev daha çok tünel gibi giriş ve çıkış var ve önüne küçükten başlayarak çakıl taşları diziyor ebatlarına göre sümüklüböcek kabuklarından dekorasyon yapıyor taşların bittiği yerlere ve pembe kırmızı nesneler objeler parçalar -doğada ne bulursa- döşüyor evinin etrafına peki bunca çabanın sebebi?
    dişi kuş evi beğensin de çiftleşip üreyelim. (nat. geo.)

reis ilan ediyorum bu kuş türünün erkeğini.

bunun insan versiyonuna rastlasam bir daha evlenmeyeceğim diye ettiğim yemini bozdurabilir bana! dekorasyon manyağı seni. neymiş? üreyecekmiş! hazırlığa çabaya bak. boyutuna göre çakıl taşı tasnifleyip dizmek nedir aga? kuşsun sen cikvik etmen yetmiyor mu? insan türü de yatağa en az maliyetle gitmenin hesabının peşinde. bu kuş kadar zevk almıyoruz hiçbirimiz yaşamaktan! gelişmiş zekanı eşek kovalasın primat.
  • öğrenme isteğime son veren olay.
  • durup dururken mutantla$mi$ ki$i. "sana kim verdi o bilgisayari", "dunku velet" gibi yaki$tirmalar duyacagim aklimin ucundan gecmezdi. (bkz: kafa ayari vidasini sonuna kadar sikistirin)
  • bana asp'yle altı tane deişik büyüklükte "merhaba dünya" yazmayı gösteren adam!
  • clique'in arsiz ya$li coder'i.. asparagaz editoru.. (bkz: asparagaz)
  • sözlükte şey sözcüğü yerine kullanılmaya başlanan sözcük. "ayrıntı" anlamına gelir ama artık bu anlamda kullanmıyor ergenler. kadınları seksi gösteren detaylar diyor mesela, ardından sıralıyor: iri göğüsler, sütun bacaklar, dolgun kalçalar... ulan bunlar ayrıntı/detay mı? senin söylemek istediğin kadınları seksi gösteren "şey"ler. detaylar/ayrıntılar değil.