şükela:  tümü | bugün
13 entry daha
  • bu zamana kadar yapılan bu tür projeler batacagi baştan belli projeler ama bu sisteme bende üye oldum çünkü sağlam bir çalışma prensibi var firmanın,çekinenler gümüş paketle girip içerideki bakiyeleri birikince gold pakete ücretsiz dönüştürebilir.zaten sisteme girince 1 günde her şeyini ögreniyorsunuz.ben zengin olmadim ama her ay 1500 tl harcligim çıkıyor,üyelik için mecburi referans lazım,direk kayıt yapamıyorsunuz.buyrun link https://sys.detaymaxinet.com/?r=8v9b28 ayrıca sorusu olan suserlar yesillendirsin,gördükçe cevaplarim
  • bakın arkadaşlar referans linki falan vermiyorum. bu işten bi çıkarım yok. sistemi de riskli buluyorum illa ki patlayacaktır. fakat bana sorarsanız 1,5-2 senesi var daha patlamaya. risk almayı sevenler senede 4 katı kazanmak istiyorsa girebilir.

öyle popüler bi yazar değilim burada. o yüzden pek bilmezsiniz ama 70-80 kişi var badiliste ekleyen en azından onlar bilir ki bu tarz işlerle hiç işim olmaz.

yalnız 6 ay önce 15700 tl sermaye ile bu işe giren kuzenimin bugün bu sistemden aylık 4 bin lira geliri var.

dediğim gibi patlar mı ? bence biraz vakti var ama illa ki ileride bir gün patlar. siz bu riski alıyorsanız deneyin derim.
5 entry daha