şükela:  tümü | bugün
  • amacı detaylı temizlik olan küçük türkiye'dir. kendilerine haksızlık yapıldığı için forum kuralım herkes özgürce fikrini yazsın demişler ama tek şart var onların istediği şekilde yazmanız lazım :) alınan bir kararla ilgili bence yanlış dersiniz. sen kimsin sana hesap mı vericez derler. sakince cevaplarınız konuyu başka yerlere çekip sizin bilmediğiniz şeyler var derler. siz bir paragraf yazarsınız bağlamdan ayrı cımbızla kelime seçip başka şeyler anlatırlar. konu x le alakalı öneriyken y z de böyle böyle yaptı derler. yani iletişim sıkıntısı yaşarsınız. o konuya yazma sohbete yaz derler oraya yazarsın onun yeri burası değil derler. tavuğa kış demedikçe takılırsınız. onlar gayet rahat sinirlenip laf söylerken siz konuya dönmeye çalışırsınız ama mesajlarınızı siler ve banlarlar. aba altından sopa göstermek için ve bunu gayet normal konuyu konuşmanıza rağmen huzur bozduğunuz için yaptıklarını söylerler :) doğruyu söylemek huzur bozabilir tabi doğal. akıllanda gel derler yani. yanlışa yanlış deme lüksünüz yoktur ama buna özgürlük derler. size diklenirler laflarına dikkat et derler gerginliği kendileri çıkartır. sizi banladıktan sonrada yani araba yıkıyoruz ne bu gerginlik derler:) yani kısaca körler sağırlar birbirini ağırlar.

    içeride çok değerli bilgiler tecrübeler vardır. güzel insanlarda vardır ama düzenim bozulmasın diye haksıza haksızsın demez çoğu derse oda kovulmaktan korkar. (tanıdık geldi mi :)) aman tadımız kaçmasın ali rıza bey modunda yönetimi pohpohlarlar. yönetimin çözümleride boğazdan para alamıyoruz o zaman kanal yapalım mantığındadır. uzun lafın kısası tam olarak küçük türkiye'dir. almanya' nın kendini kıskandığını ve dünyanın onun etrafında döndüğünü sanan forumdur.

    yazmayı unutmuşum özel mesajlarda hapishane mektupları gibi düzeni koruma adına modlar tarafından okunuyormuş bilginiz olsun tam öpözgürforum.
  • (bkz: detailforum)

hesabın var mı? giriş yap