şükela:  tümü | bugün
  • vay amk diyorum. şimdiye kadar gördüğüm en bariz ponzi.
    paranı 2 ay sonra alacaksın diyor. sabunları 1. ayda yapsan bile getirme 1 ay bekle diyor ahahaah.

eski gelenin karını yeni gelenden karşılamak için hesapladıkları optimal süre 2 ay demek ki. bunu da deneme yanılma yöntemiyle bulmuşlar.

ortada bi ürün olsun diye sabun yoğurtmak ne ayrıca amk ahahahah. düşük iqlu çekirdek ailenin çoluk çocukla birlikte şen şakrak şekilde sabun yoğurmalarını hayal ettim de, siz mutlusunuz be. devam amk.
  • su ulkede onca dolandıricilik oldu, hepsi carsaf carsaf her yerde gösterildi. hala bu millet bunlara kaniyor. hic mi ders cikarmadiniz, hic mi birsey ogrenmediniz. sonra akp neden hala %30 aliyor.
  • kolay para peşinde koşan aptalların ellerindeki üç kuruşu alma yöntemi.

umarım devlet uzun süre müdahale etmez. gerçi edemez de, o kapasite yok.
  • nasil kacirdigimi anlamadigim muthis is. memlekette oyle bir keriz enflasyonu var ki, sabunla bile adam tokatliyorlar inanilmaz djsksjdjsk
  • evde izin olmadan kimyasal dezenfektan üretimi yasaktır. zaten jandarma bunlarla iş yapan birinin evini basıp sabunlara el koymuş.

https://www.ankaramasasi.com/…reten-sahis-yakalandi
  • lan ben burada online deterjan satıyorlar sanıyordum. misal fairy, finish, domestos, perwol hepsini bir çatı altında bu siteden satıyorlar gibi. dolandırıcılarmış hahahdjdjs nasıl ülke lan burası?!
  • bu ülkenin ne enayisi, ne de onu sikeni bitmez.
  • mesela bir coin firması kurulmuş millet parasını yatırmış adamlar kaçmış, böyle bir şirket varmış sabun yaptırıp milleti dolandırmış, çiftlikbank yumurta çıkarttırıcaz diye milleti dolandırmış vs vs...
    ben bunları hep son eylem gerçekleşip bu herifler paraların üstüne yatıp kaçtığında duyuyorum. bu insanlar kuruluş anında bunları nerden buluyor, nasıl güvenip para veriyor da dolandırılıyor hiç anlayamıyorum
  • ponzi şirketinin sahibi süleyman kocabaş, 9 ağustos'a kadar tüm paraların yatacağına dair namus sözü verdi. 14 ağustos'ta da yemekli etkinlik duyurusu yaptı. muhtemelen 9'unda ödeme alamayanlar tepki göstermek için yemek etkinliğini bekleyecek. 14'üne kadar da süleyman vınn
  • yakında haberlerde duyacağımız yeni minicik ponzimiz. birkaç uzak akrabam da buna bulaşmış. tahminlerim toplamda 2 milyon tl zararları var. en az çiftlik bank olayı kadar para konuşulacaktır.
hesabın var mı? giriş yap