şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hayatın nakaratında, detone olmayacağına inandığım yazar.
  ve aynı zamanda hayatı umut sarıkaya karikatürleri gibi yaşayan. *
 • eksi sözlükte tanıştığım, hoş sohbetli, seviyeli, görgülü bir o kadar da esprili kişilik...
  olaylara hep farklı bir açıdan da bakabilen, algıları açık bir hukukçumuz...

  hayatla ilgili karar aşamasında olduğu bugünlerde, kendi için, en mutlu olacağı yolu seçmesini dilerim.
 • sonunda deşifre olmuştur. buyrunuz
 • bu yıl mı yapsam, ne yapsam diye düşünürken kararını vermiştir ve bu hafta, askerlik görevi için birliğine teslim olmak üzere olan yazarımız.
  iyi insanlar ile karşılaşsın, su gibi gitsin, su gibi gelsin diliyoruz.
 • kışkırtıcı, doğal, komik insan. hatta doğal komik, virgülsüz. kurumsal kişiliğinin yanında ekolojik bilinci de takdire şayan. doğayı korur, sever hatta doğayı besler. doğayı ne kadar içten beslediği, başka bir entry konusu olsun çünkü şu an acil bir durum var. yılışık badi övgülerini oldum olası sevemedim ama artık bu sözleri belki hiç söyleyemeden kendisini kaybetme kaygısı yaşadığım için her gün düzenli olarak kendisini övmek istiyorum. badilerim birer birer ya terk ediyorlar sözlüğü ya uçuruluyorlar. tam bir yaprak dökümü yaşanıyor ve ben kaygıyla izliyorum. kendisini kaybettikten sonra özlemle ansam, neye yarar. kaldı ki kaybetmek istemiyorum. ben badilerimi yazdıklarıyla seçiyorum, yazdıklarıyla seviyorum, sen de gidersen kimi okuycuğk, biraları kime ödeticiğk? gitme sakın.
 • ellerimde sucuklar, kapında sırılsıklam görürsen bir gün şaşırma.
 • her gün entry girmiş mi, diye kontrol ederim. şayet girmiş ise, en sevdiğim french press'imde taze papatya çayı demlerim hemen. daha sonra ısınınca üzerinde kendisinin çıplak fotoğrafının belirdiği kupama aktarıp tavşanlı pijamalarımı çekerim altıma. üzerime de kolları parmaklarıma kadar uzanan hırkamı geçirip kupayı iki elle tutmak suretiyle çayımı yudumlayarak entry'lerini okumaya başlarım. bitince üzülür, iş-o entry'deki son harfin kendi klavyem üzerindeki tuşunu yalayıp rûyalara dalarım. böyle de bir insandır kendisi.

  edit: imlâ