• gidip te ders calisilmasin, alinip bir kitap okunmasin diye insa edildigini dusundugum bir kutuphanedir. nasil bir kasvetli hava, nasil okuzcesine sikici bir ortam.
  • dışarıdan öğrenci alıp almadığını merak ettiğim yer. ders çalışmak için acil bir yere gitmem gerekiyor sabaha kadar. gidip ders çalışabilir miyiz burada? telefonları arıyorum ama açmadıklarından bilgi alamıyorum. burası dışında önerebileceğiniz ders çalışmak için sabaha kadar durabileceğimizpahalı olmayan bir mekan varsa lütfen yeşillendirin.
  • artık ismi değişmiştir. yeni adı "dokuz eylül üniversitesi prof.dr. fuat sezgin merkez kütüphanesi" olmuştur. hayırlı olsundur.

(bkz: fuat sezgin)
  • okyanusun derinliklerindeki bir istridyenin içindeki inci gibi saklanılmış olan çok gelişmiş, ancak yanlış yere konuçlandırılmış kütüphane.
  • deu iibf kampusu icerisinde, dersliklerin bulundugu binanin giris katinda idi bir zamanlar.
  • tezleri ödünç vermeyen, vermediği gibi de 15 sayfadan fazla fotokopisini çekemezsin kardeşim yassak! yaklaşımında bulunan kütüphane.
    (bkz: allah akıl fikir versin)
  • diğer fakültelerdeki kütüphaneler burda toplandığı için, birbirinden taaaa uzakta bulunan fakültelerin kütüphaneleri kapatılmasına ve öğrencilerin sittin adım yürümesine neden olan kütüphane. girmedim, görmedim, kitap almadım.
  • şu an bilgisayar laboratuvarı açık değildir ve bu da kişilerin kütüphane içindeki, sadece kitapları tarama amaçlı bilgisayarları internet için kullanmasına sebebiyet vermektedir. görevli ara sıra geliyor "mailleri açmayınnnn" deyu deyu. açsaydınız laboratuvarı kardeşim.
  • alt katında merkez cafe isimli bir kantin barındıran yer
  • döküman ve tez araştırması için aşağıdaki linkleri kullanabileceğiniz..tezlerin olduğu (üst) katta iste internet cafe modunda takılabilme ihtimaline karşı bilgisayarların sol alt köşesinde "bilgisayarları 1 saat kullanabilirsiniz" uyarıs olan ilim irfan yuvası..şenliklerin ve 2.vizelerin aynı günlerde olduğu dönemlerde okul çıkışı konserlere kadar çalışabileceğiniz, mezun olurken ipe ipe uğramanız gereken yer..
    http://194.27.67.68/yordam.htm
    http://www.deu.edu.tr/~zeynep/sorgu.htm
hesabın var mı? giriş yap